Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Açma Kapama Tuşu Değişimi

Huawei açma kapama tuşunda sorun olduğunu düşünüyor ya da Huawei açma kapama tuşu çalışmıyorsa telefonunuzu Tamirci Abi güvencesiyle tamir ettirebilirsiniz.

Telefonunuzu kapatmanız gerektiği ya da kapalı telefonunuzu tekrar açmak istediğinizde problem yaşamamak için mutlaka Huawei açma kapama tuşu değişimi yapılması gerekmektedir.

Huawei Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Huawei açma kapama tuşu değişimi telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Huawei akıllı telefonunuzun modelini Tamirci Abi web sitemizden seçerek güç tuşlarının değişimi için fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Huawei Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Huawei açma kapama tuşu çalışmıyor ise telefonunuzun herhangi bir sebepten dolayı kapanması hâlinde açmak olanaksız hale gelecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için Tamirci abi Huawei yetkili servis olarak Huawei açma kapama tuşu değişimi garantili bir şekilde yapmaktayız.

Huawei açma kapama tuşu tamiri ya da gerekli parçaların değişimi için servisimize ve uzman personellerimize güvenebilirsiniz.  Tamirci Abi güvenli, kaliteli ve alanında uzman personeliyle sizlerin hizmetindedir.

Huawei Açma Kapama Tuşu Tamiri

Huawei açma kapama tuşu tamiri için Tamirci Abi web sitemizden iletişime geçebilir ya da İstanbul / Kadıköy’deki telefon tamir atölyemize bizzat gelebilirsiniz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için yurtiçi kargo ücretsiz gönderim imkânı da sizlere sunduğumuz imkânlar arasındadır.

2 saat gibi bir süre zarfında Huawei açma kapama tuşu değişimi yapılıp telefonunuz teslim edilmektedir. Tamir ya da parça değişimi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesini almayı unutmayınız.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei açma kapama tuşu değişimi donanımsal bir problemdir ve kesinlikle telefonunuzdaki kişisel bilgilere herhangi bir erişime gerek yoktur. Huawei açma kapama tuşu tamiri ya da parça değişimi sonrası telefonunuzda hiçbir bilgide değişiklik olmadan size ulaştırılacaktır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei açma kapama tuşu değişimi yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca telefonu başlatma tuşu değişimi sonrası aynı arızanın 6 ay süre içerisinde yine orta çıkması durumunda ücretsiz tamir veya parça değişimi yapılacaktır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi yetkili Huawei servisimizde Huawei açma kapama tuşu değişimi sonrası 6 aylık bir süreyi kapsayan garanti belgesi size teslim edilecektir.

Tamiri yapılan telefonda tekrar aynı arızanın görülmesi durumunda garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir ya da değişim hizmeti ücretsiz sağlanacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Huawei açma kapama tuşu değişimi orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Tamirci Abi olarak telefon tamiri konusunda 20 yıllık deneyim ve uzman yetkili personelimizle hizmetinizdeyiz.

Tamirci Abi web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim kanallarıyla müşteri temsilcilerimize sorularınızı sorabilirsiniz.

Menü