Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Arka Cam Değişimi

Huawei telefonlarda estetik ve fonksiyonel bir özellik olarak karşımıza çıkan arka cam tasarımı, darbe veya düşme gibi istenmeyen durumlar sonucunda kırık, çatlak veya hasar görebilir. Bu tür durumlar, telefonunuzun genel görünümünü ve bazı durumlarda işlevselliğini olumsuz etkileyebilir.

Tamirci Abi olarak, Huawei telefonunuzun arka cam, arka kapak ya da pil kapağı gibi bölümlerinde meydana gelen kırık, çatlak ve hasarları profesyonelce onarıyoruz. Telefonunuzu doğrudan şubemize getirebilir veya İstanbul dışından iseniz, ücretsiz yurtiçi kargo seçeneğimizle bize gönderebilirsiniz. Huawei arka cam değişimi işlemimizle, cihazınızı ilk günkü estetiğine ve sağlamlığına kavuşturmayı hedefliyoruz.

Huawei Arka Cam Değişim Fiyatları

Huawei arka cam değişimi fiyatı modelden modele farklılık gösteriyor olup güncel fiyat bilgisini servisimizden öğrenebilirsiniz.

Tamirci abi web sitemizden modelinizi seçerek gerekli fiyat bilgisine ulaşabilir ya da iletişim kanallarından bizimle irtibata geçerek aklınıza takılan sorularında yanıtlarını alabilirsiniz.

Huawei Arka Cam Tamiri

Huawei arka cam tamiri işlemlerinde çeşitli yöntemler ile tamir edilme imkanı bulunsa dahi uzun süreli kullanım amaçlı sıklıkla Huawei arka cam değişim işlemi tercih edilmektedir.

Bu nedenle firmamızda tamir yerine orijinal parça değişim işlemini kısa süre içerisinde tamamladıktan sonra 6 ay garantili şekilde telefonunuzu sunmaktayız.

Arka Cam Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Huawei arka cam değişimini Tamirci Abi de güvenli bir şekilde bilgileriniz silinmeden yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan arka cam değişimi sürecinde kişisel bilgilerinize erişim sağlanması ya da cihazın sıfırlanmasına gerek yoktur.

Donanımsal işlemlerdeki parça değişimi sonrası telefonunuzdaki bilgilerde değişiklik olmayacaktır.

Tamirci Abi de Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei arka cam değişimi işleminin süresi ortalama 1 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul / Kadıköy’de telefon tamir servisine telefonunuzu bizzat getirebilir ya da yurtiçi kargoyla telefonunuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Arka Cam Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Huawei arka cam değişimi sonrası 6 aylık süreyi kapsayan parça değişimi garanti süreci bulunmaktadır. Değiştirilen parçanın arıza yapması durumunda hiçbir ücret ödemeden gerekli tamir ya da parça değişimi yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Arka Cam Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yılı aşkın süredir güvenli, kaliteli ve garantili tamir hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde yer alan Huawei yetkili servisi ile Huawei cihazlarınızın arka cam değişimi konusunda uzman çözümler sunuyoruz.

Tamirci Abi olarak, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmekteyiz ve web sitemiz aracılığıyla arka cam değişimi dahil olmak üzere birçok konuda detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Huawei cihazınızın arka camında meydana gelen her türlü hasar için, profesyonel ekibimizle hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz, cihazınızı yeni gibi yapmayı taahhüt ediyoruz.

Menü