Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Arka Cam Değişimi

Huawei telefonların bazılarında görülen özelliklerden olan arka cam tasarımı üzerinde, darbe alma, düşürme gibi sebeplerden dolayı kırık ve çatlaklar meydana gelebilmektedir.

Tamirci Abi olarak telefonunuzu şubemize ulaştırarak Huawei arka cam değişimi işlemini yapabiliriz. Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için yurtiçi kargo ile ücretsiz şekilde telefonunuzu gönderebilirsiniz.

Huawei Arka Cam Değişim Fiyatları

Huawei arka cam değişimi fiyatı modelden modele farklılık gösteriyor olup güncel fiyat bilgisini servisimizden öğrenebilirsiniz.

Tamirci abi web sitemizden modelinizi seçerek gerekli fiyat bilgisine ulaşabilir ya da iletişim kanallarından bizimle irtibata geçerek aklınıza takılan sorularında yanıtlarını alabilirsiniz.

Huawei Arka Cam Tamiri

Huawei arka cam tamiri işlemlerinde çeşitli yöntemler ile tamir edilme imkanı bulunsa dahi uzun süreli kullanım amaçlı sıklıkla Huawei arka cam değişim işlemi tercih edilmektedir.

Bu nedenle firmamızda tamir yerine orijinal parça değişim işlemini kısa süre içerisinde tamamladıktan sonra 6 ay garantili şekilde telefonunuzu sunmaktayız.

Arka Cam Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Huawei arka cam değişimini Tamirci Abi de güvenli bir şekilde bilgileriniz silinmeden yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan arka cam değişimi sürecinde kişisek bilgilerinize erişim sağlanması ya da cihazın sıfırlanmasına gerek yoktur.

Donanımsal işlemlerdeki parça değişimi sonrası telefonunuzdaki bilgilerde değişiklik olmayacaktır.

Tamirci Abi de Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei arka cam değişimi işleminin süresi ortalama 1 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul / Kadıköy’de bulunan Arifler iletişime telefonunuzu bizzat getirebilir ya da yurtiçi kargoyla telefonunuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Arka Cam Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Huawei arka cam değişimi sonrası 6 aylık süreyi kapsayan parça değişimi garanti süreci bulunmaktadır. Değiştirilen parçanın arıza yapması durumunda hiçbir ücret ödemeden gerekli tamir ya da parça değişimi yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Arka Cam Değişimi Teknik Servisi

Güvenli hizmet, kaliteli ve garantili tamir imkânı sunan Arifler iletişim, bünyesindeki Huawei yetkili servisiyle sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet sunmaktayız.

Ayrıca Arifler iletişimin tüm şehirlerimize hizmet sunduğu Tamirci abi web sitemizi kullanarak merak ettiğiniz birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü