Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Arka Kamera Değişimi

Huawei arka kamera da meydana gelen arızaların birçok nedeni olabilir. Düşme, hasar alma, toz girmesi ya da çizilme gibi sorunlar nedeniyle Huawei arka kamera kullanımı olanaksız olabilmektedir.

Tamirci abi olarak güvenli bir şekilde Huawei arka kamera değişimi ile sorunu çözebiliriz. Orijinal parça değişimi sonrası 6 ay garanti hizmeti de size sunduğumuz imkanlar arasındadır.

Huawei arka kamera değişimi işlemi için İstanbul / Kadıköy’deki telefon tamir atölyemize uğrayabilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için sunduğumuz ücretsiz yurtiçi kargo ile tamir gerektiren telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

Huawei Arka Kamera Değişim Fiyatı

Huawei arka kamera değişim işlemi için Huawei telefonunuzun modeline göre kamerası farklılık oluşturacağı için fiyat değişkenlik göstermektedir.

Tamirci Abi web sitemizde yer alan Huawei modelleri arasından telefonunuzun modelini seçerek kamera değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Huawei Arka Kamera Çalışmıyor

Huawei arka kamera çalışmıyor ise arka kamera da meydana gelen arıza sıklıkla hasar, çizik, darbe gibi durumlardan kaynaklanmaktadır. Huawei arka kamera da meydana gelen kırık veya çatlak durumlarda telefondaki kamera özelliği kullanılamaz hâle gelmektedir.

Telefonunuzu Tamirci Abi Huawei yetkili teknik servisimize getirerek kısa süre içerisinde arka kamera değişimi yaptırarak, telefonunuzun kamerasını eski işlevine 6 ay garantili şekilde kavuşturabilirsiniz.

Huawei Arka Kamera Tamiri

Huawei arka kamera arızası oluşması sebebiyle kameranız kullanılmamakta veya netlik sorunu gibi problemler oluştuysa Huawei arka kamera değişimi için telefonunuzu Tamirci Abi servisimize ulaştırarak gerekli tamir işlemini yaptırabilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz telefon tamiri işlemlerini yurtiçi kargo ile ücretsiz teslimat ile yaptırabilmektedir.

Arka Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei arka kamera değişim işlemiyle gerekli donanım parçası değiştirilip, kişisel verilerinize dokunulmamaktadır. Teknik personelimiz gerek duyması hâlinde kameranızı test etmek için gerekli iletişim bilgileriyle size ulaşacaktır.

Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci abi servisimizce Huawei arka kamera değişim işlemi ortalama 60 dakika sürede tamamlanmaktadır.

Arka Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei arka kamera değişim işlemi size sunduğumuz garanti hizmeti 6 aylık bir süreyi kapsamaktadır. Gerekli parça değişim sonrası 6 aylık süre zarfında aynı parçanın arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da değişim hizmetimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Arka Kamera Değişimi Teknik Servisi

“20 yıllık deneyimimiz ve güvenli, garantili hizmet anlayışımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Tamirci Abi olarak web sitemizdeki iletişim kanalıyla merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.”

Menü