Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Arka Kapak Değişimi

Huawei telefonunuzun arka kapağında darbeye bağlı kırılma, çizilme gibi hasarlar oluştuysa yapmanız gereken arka kapak değişimidir. Huawei arka kapak değişim işlemini Tamirci Abi Huawei yetkili servisimizce yaptırabilirsiniz.

Firmamızda yaptığımız tamir işlemi ya da parça değişim işlemlerinde 6 ay garanti imkânı sunmaktayız. Uygun fiyatlı, müşteri odaklı ve 20 yıllık deneyimimizle Tamirci Abi Huawei yetkili servisimiz hizmetinizdedir.

Huawei Arka Kapak Değişim Fiyatı

Telefon modeline göre Huawei arka kapak değişim fiyatı farklılık göstermektedir. Huawei arka kapak değişim fiyatını öğrenmek için Tamirci Abi web sitemizden telefon modelini seçmeniz gerekmektedir.

Huawei Arka Kapak Kırıldı

Huawei arka kapak sorunu darbeye ya da düşme sonucu oluşabilen çatlak, kırık gibi problemlere neden olmaktadır. Ayrıca kullanıma bağlı kapaktaki renk kayıpları da kapak değişim işlemini yaptırma sebepleri arasındadır.

Huawei arka kapak kırılmasında orijinal Huawei arka kapak ile değiştirerek sorunu çözmekteyiz.

Arka Kapak Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei arka kapak değişimi telefonunuzdaki bilgilere erişim sağlanmasına gerek olmayan bir işlem olması sebebiyle gerekli kapak değişim işleminden sonra kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

20 yılı aşkın süredir hizmet sunan Tamirci Abi olarak telefonunuzu güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Arka Kapak Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Firmamızda gerçekleşen Huawei arka kapak değişim işlemi 30-45 dakika süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca İstanbul içi moto kurye ve yerinde servis hizmetleriyle de telefonunuzu tamir ettirebilir ya da parça değişim işlemi yaptırabilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi hizmetimiz de bulunmaktadır.

Arka Kapak Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei arka kapak değişimi sonrası sizlere tam olarak 6 ay geçerli garanti belgesi verilecektir. Telefonunuzda değişim yapılan parçasında arıza olması durumunda garanti belgesini ibraz ederek gerekli tamir işlemi ya da parça değişim işlemini ücretsiz şekilde yapmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Arka Kapak Değişimi Teknik Servisi

Uzman teknik ekibimizle 20 yıllık deneyimimizle buradayız. Web sitemizden telefonunuzdaki arızalarla ilgili tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Menü