Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Kasa Değişimi

Huawei telefonunuzda kasa hasarı oluşmuşsa oluşan görüntü bozukluğu ya da kasadan kaynaklı daha büyük sorunlara yol açmaması için Huawei kasa değişimi yapılması gereklidir.

Huawei kasa değişimi sonrası değiştirilen parça 6 ay boyunca Tamirci Abi garantisi altında olacaktır.

Huawei Kasa Değişim Fiyatı

Huawei telefonlardaki kasa değişim işlemi modele göre farklılık göstermektedir. Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci abi olarak web sitemizden model bilgisi girerek parça değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca web sitemizdeki iletişim kanallarından sormak istediğiniz konular için iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Kasa Değişimi Neden Yapılır?

Huawei telefonlarda kasalarda meydana gelen darbeye bağlı kırılma ya da yamulma oluşması sonucu istenmeyen bir görünüme sebep olmaktadır. Huawei telefonunuzdaki sorunların çözümü için uzman yetkili personelimiz Tamirci Abi güvencesinde hizmetinizdedir.

Huawei Kasa Tamiri

Huawei kasa tamiri mümkün değildir. Huawei kasa değişim işlemi 6 ay garantili olarak sizlere sunulmaktadır. İstanbul/Kadıköy Arifler iletişim olarak İstanbul dışındaki müşterilerimizin telefonlarını ücretsiz gönderebilmeleri için yurtiçi kargo ile anlaşması bulunmaktadır.

Telefonunuzdaki arızaların çözümü için moto kurye ya da yerinde servis hizmeti de sunulan seçenekler arasındadır.

Kasa Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei kasa değişim işlemi telefonun dış donanımında meydana gelen bir sorun olması sebebiyle kişisel verilerde bir değişiklik olmamaktadır. Tamirci abi 20 yılı aşkın süredir güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Huawei Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei kasa değişimi ya da renk değişimi işlemi Tamirci Abi Huawei teknik servisimizde ortalama 20 dakika sürecek bir işlemdir. Bu işlemde tamamen Huawei markasına ait orijinal yedek parça tercih edilmektedir.

Kasa Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei kasa değişim işlemi sonrası size sunduğumuz 6 aylık garanti kapsamı ile aynı parçanın kullanıcı hatası olmadan arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi sunulacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Kasa Değişimi Teknik Servisi

Kaliteli, orijinal parça kullanılarak yapılan tamir, bakım, parça değişimi işlemlerinde güvenilir bir adres Arifler iletişim iştiraki olan Tamirci Abi web sitemizden merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefonunuza yapılan tamir, parça değişimi hizmetleri sonrasında 6 aylık garanti belgesi sunulmaktadır.

Menü