Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Kasa Değişimi

Eğer Huawei telefonunuzda kasa kırılması, yamulma, çatlaklar, aşınma ya da sıvı teması gibi hasarlar meydana gelmişse, bu durum hem estetik açıdan hoş olmayan bir görüntü oluşturabilir hem de zamanla cihazınızda daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu sebeple, Huawei telefonunuzun kasa değişimi önemlidir.

Tamirci Abi olarak gerçekleştireceğimiz Huawei kasa değişimi işlemi, cihazınızı bu tür hasarlardan arındırarak orijinal görünümüne kavuşturacaktır.

Değişim işlemi sonrası, yeni kasanız Tamirci Abi’nin 6 ay süreyle sağladığı garantinin güvencesi altında olacaktır. Bu sayede, telefonunuzun yenilenen kasası ile hem estetik bir görünüme kavuşacak hem de potansiyel ileri sorunların önüne geçmiş olacaksınız.

Huawei Kasa Değişim Fiyatı

Huawei telefonlarınız için kasa değişimi işlemi, cihaz modelinize bağlı olarak farklılık gösterir. Tamirci Abi olarak, modelinize özel parça değişim fiyatlarına web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, cihazınızın model bilgisini sitemize girerek ilgili fiyat bilgisini almak.

Herhangi bir soru veya ek bilgi ihtiyacınız olması durumunda, web sitemizde yer alan iletişim kanallarını kullanarak bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, Huawei telefonunuzla ilgili her türlü soru ve ihtiyacınıza hızlı ve etkili çözümler sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Huawei Kasa Değişimi Neden Yapılır?

Huawei telefonlarda kasalarda meydana gelen darbeye bağlı kırılma ya da yamulma oluşması sonucu istenmeyen bir görünüme sebep olmaktadır. Huawei telefonunuzdaki sorunların çözümü için uzman yetkili personelimiz Tamirci Abi güvencesinde hizmetinizdedir.

Huawei Kasa Tamiri

Huawei kasa tamiri mümkün değildir. Huawei kasa değişim işlemi 6 ay garantili olarak sizlere sunulmaktadır. İstanbul/Kadıköy Arifler iletişim olarak İstanbul dışındaki müşterilerimizin telefonlarını ücretsiz gönderebilmeleri için yurtiçi kargo ile anlaşması bulunmaktadır.

Telefonunuzdaki arızaların çözümü için moto kurye ya da yerinde servis hizmeti de sunulan seçenekler arasındadır.

Kasa Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei kasa değişim işlemi telefonun dış donanımında meydana gelen bir sorun olması sebebiyle kişisel verilerde bir değişiklik olmamaktadır. Tamirci abi 20 yılı aşkın süredir güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Huawei Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei kasa değişimi ya da renk değişimi işlemi Tamirci Abi Huawei teknik servisimizde ortalama 40 dakika sürecek bir işlemdir. Bu işlemde tamamen Huawei markasına ait orijinal yedek parça tercih edilmektedir.

Kasa Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei kasa değişim işlemi sonrası size sunduğumuz 6 aylık garanti kapsamı ile aynı parçanın kullanıcı hatası olmadan arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi sunulacaktır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Kasa Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, kaliteli ve orijinal parça kullanımı ile tamir, bakım ve parça değişimi işlemleri konusunda güvenilir bir hizmet sunar. Web sitemiz üzerinden, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Telefonunuza yapacağımız her türlü tamir ve parça değişimi işlemi sonrasında, sunduğumuz 6 aylık garanti belgesiyle hizmet kalitemizi taahhüt ediyoruz.

Menü