iPad Pro 12.9 inç 2.nesil A1670 kamera camı değişimi

iPad Pro 12.9 inç 2.Nesil A1670 Kamera Camı Değişimi

iPad Pro 12.9 inç 2.Nesil A1670 Kamera Camı Değişimi ile kusursuz fotoğraf deneyimi için rehberimizi okuyun!

iPad Pro 12.9 inç 2.Nesil A1670 Arka Kamera Özellikleri Nelerdir?

Kamera Özellikleri Açıklama
Çözünürlük 12 Megapiksel (MP)
Diyafram Değeri f/1.8
Odaklama Otomatik odaklama (PDAF)
Işık Sensörü İleri düzeyde sensörler
Dijital Görüntü Sabitleme (DIS) Var
Optik Görüntü Sabitleme (OIS) Yok
Flaş Çift LED flaş
Video Kaydı 4K video kaydı (30 fps), 1080p (30/60 fps)
Yavaş Hareket Video 1080p (120 fps)
Panorama Modu Var
HDR Modu Otomatik HDR
iPad Pro 12.9 inç 2.Nesil A1670 Arka Kamerası çeşitli nedenlerle zarar görebilir. Bunlardan biri ve en sık rastlananı şüphesiz Kamera Camı hasarlarıdır. Arka kameranın etkin kullanımı açısından kamera camı değişimi konusunda Tamirci Abi WhatsApp numaramızdan bize ulaştığınız takdirde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

iPad Pro 12.9 inç 2.Nesil A1670 Kamera Camı Değişimine Neden Olan Sorunlar Nedir?

1. Darbeler ve Düşmeler

iPad Pro 12.9 inç A1670 kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri, cihazlarının darbeler veya düşmeler sonucu kamera camının hasar görmesidir. Bu tür fiziksel etkiler kamera camının çatlamasına veya çizilmesine neden olabilir.

Tamirci Abi Çözümü: Eğer cihazınızın kamera camı darbe veya düşme nedeniyle hasar gördüyse, Tamirci Abi profesyonel teknisyenleriyle kamera camı değişimi yaparak orijinal kaliteye geri dönmenizi sağlar.

2. Toz ve Kir Birikimi

Kamera camı altına biriken toz ve kir, görüntü kalitesini olumsuz etkileyebilir. Toz ve kir birikimi, fotoğraf ve video çekimlerinizde netlik kaybına neden olabilir.

Tamirci Abi Çözümü: Eğer kamera camınız toz ve kirle kaplandıysa, Tamirci Abi teknisyenleri, camın temizlenmesi ve ihtiyaç varsa değiştirilmesi konusunda size yardımcı olabilir.

3. Kullanım Esnasında Çizilmeler

iPad Pro 12.9 inç A1670 cihazlar, günlük kullanım sırasında çanta içinde taşınırken veya başka yüzeylerle temas sırasında kamera camının çizilmesine maruz kalabilir.

Tamirci Abi Çözümü: Eğer kamera camınızda çizikler varsa, Tamirci Abi, camın yenisi ile değiştirilmesi konusunda size yardımcı olabilir.

4. Sıvı Teması

Sıvı teması, cihazın kamera camının zarar görmesine neden olabilir. Sıvının kamera camı altına sızması, görüntü kalitesini bozabilir.

Tamirci Abi Çözümü: Sıvı teması sonucu hasar gören kamera camınız için Tamirci Abi, orijinal yedek parçalar kullanarak profesyonel bir değişim hizmeti sunar.

5. Yaşlanma ve Aşınma

Zamanla, iPad Pro 12.9 inç A1670 kamera camı da aşınabilir ve yaşlanabilir. Bu durum, görüntü kalitesinin düşmesine neden olabilir.

Tamirci Abi Çözümü: Kamera camının yaşlanması veya aşınması durumunda, Tamirci Abi, cihazınızın kamera camını yenisiyle değiştirmeniz için size yardımcı olur.

iPad Pro 12.9 inç 2.Nesil A1670 Kamera Camı Değişimi için etkin ve profesyonel hizmet sunan Tamirci Abi’den randevu oluşturmak bir tık uzağınızda!

 

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü