Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone ahize değişimi fiyat listesi

iPhone ahize değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, 15, 15 Pro, 15 Pro Max ahize değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon ahize değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ahize değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ahize değişimi sayfamızdan ahize tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Ahize Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone Ahize Değişimi

Telefonunuzda konuşma sırasında ses iletiminde problem yaşıyor ya da karşı taraftaki kişinin sesi size gelmiyorsa iPhone ahize değişimi gerekli olmaktadır. Ahize arızasında en sık yaşanan sorunlar; konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor, ses derinden geliyor, cızırtılı geliyor veya hiç gelmiyor olarak bilinmektedir. Bu gibi durumlarda genellikle iç kulaklık değişimi ile sorun ortadan kaldırılmaktadır.

iPhone ahize değişim işlemini Tamirci Abi iPhone teknik servisinde yaptırabilirsiniz. Tamir ya da parça değişimi sonrası 6 ay süre boyunca geçerli garanti belgesi verilmektedir.

iPhone Ahize Değişim Fiyatı

iPhone ahize değişim fiyatı farklı cihazın modeline göre değişkenlik göstermektedir. Yeni güncel modellerin parça maliyetlerinin yüksekliği ve tamir işleminin zorluğuna göre fiyatları bir tık daha yüksektir. Güncel fiyat bilgisi için Tamirci Abi web sitemizin iletişim kanallarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.

iPhone Ahize Çalışmıyor

iPhone telefonunuzda karşı tarafa sesiniz iletilmiyorsa telefonunuzun ahizesi yani iç kulaklığı arızalı olabilir. Ahize arızasına neden olan başlıca nedenler;

  1. Ahizede toz, kir ya da farklı partiküller nedeniyle tıkanma sonucu sesin az gelmesi.
  2. Nem – sıvı girişi sonucu ahizenin oksitlenmesi
  3. Darbe sonucu ahizede meydana gelen kırık ya da çatlaklar.
  4. Ahize içerisindeki bobin tellerinde kopuk oluşumu
  5. Ahizede kısa devre oluşumu
  6. iPhone iç kulaklık flex kablosunda yırtılma

iPhone ahize değişimi için Tamirci Abi yetkili iPhone servisimize başvurabilirsiniz. Gerekli ahize değişimi sağlandıktan sonra ayrıca hoparlör temizliği de yapmaktayız.

iPhone Ahize Tamiri

iPhone ahize tamir işlemi ya da parça değişimi gerektiğinde Tamirci Abi iPhone yetkili uzman servisimizce tamiri yapılmakta olup işlem sonrası 6 ay süreyle geçerli garanti belgesi de sunulmaktadır. Ahize filtresini ve iç kulaklığı düzenli olarak temizlettirerek bu sorunla karşılaşmanızı engelleyebilirsiniz.

iPhone Ahize Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen donanımsal arıza ya da parça değişimi işlemlerinde kişisel bilgilerinize dokunmadan işlem yapmaktayız. iPhone ahize tamiri donanımsal işlemlerden olup resim, doküman gibi dosyalarınıza dokunulmamaktadır. Servisimizin en büyük artılarından birisi de veri kaybı yaşamamanızdır.

iPhone Tamirci Abi de Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci Abi teknik servisimizde gerçekleştirilen iPhone ahize değişimi 1 saat gibi kısa süre zarfında gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi moto kurye ya da yerinde servis hizmetimiz de bulunmaktadır.

iPhone Ahize Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi olarak donanımsal arızalarda garanti belgeli olarak işlem yapmaktayız. Yapılan tamir ya da parça değişimi işlemi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunulmaktadır.

Değiştirilen parçanın 6 aylık süre zarfında arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da değişim hizmeti sağlamaktayız. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ahize Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri işlemlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor. iPhone ahize değişim işlemlerinizi yetkili servis personelimizle garantili olarak yapıyoruz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı da sağlamaktayız.

Menü