Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone kasa değişimi fiyat listesi

iPhone kasa değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max kasa değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon kasa değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece kasa değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone kasa değişimi sayfamızdan kasa tamir fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Kasa Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz

iPhone kasa değişimi

iPhone kasa değişimi işlemi telefonunuzun görüntüsünü etkileyen bir sorundur. Ayrıca telefonunuzdaki diğer donanımların korunmasını sağlayan kasa tamir ettirilmezse daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

iPhone kasa değişim fiyatı

iPhone telefonunuzun modeline göre kasa değişim fiyatı farklılık gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun modelini girerek kasa değişim fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

İstanbul içi ek ücret ödeyerek yerinde servis hizmeti sağlamamızın yanı sıra moto kurye yoluyla telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

iPhone kasa değişimi neden yapılır?

iPhone kasa değişimi işlemi yaptırmazsanız telefonunuzda kasadaki darbeye ya da yamulmaya bağlı olarak kötü bir görünüm oluşmasına neden olur.

iPhone telefonunuz için kasa değişim işlemini güvenilir bir şekilde Tamirci Abi teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

iPhone kasa tamiri

iPhone hasarlı telefon kasasının tamiri mümkün değildir. Bu sebeple kasa üzerindeki kırık, yamulma ya da çatlak sorunları için önerilen seçenek iPhone kasa değişimi olacaktır.

iPhone kasa değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone telefonunuzun dış tarafında bulunan kasanın değişimi için telefonunuzdaki bilgilerin erişimine gerek olmadan işlem yapılacaktır.

iPhone kasa değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

iPhone kasa değişimi ne kadar sürer?

iPhone kasa değişim işlemi ister hasardan dolayı isterseniz renk değişimi amaçlı olsun 20 dakika süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Telefonunuzdaki değişiklik sonucu iPhone telefonunuz yeni bir görünüme kavuşacaktır.

iPhone kasa değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone kasa değişim işlemi için Tamirci Abi olarak güvencesiyle 6 ay garantili olarak sunmaktayız. Yapılan donanımsal işlemlerde 6 ay garanti belgesi size sunulacaktır.

iPhone telefonunuzun kasa değişimi sonrası kasada meydana gelen problemlerde ücretsiz değişim ya da tamir imkânı sunmaktayız. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Kasa Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesinde iPhone servis hizmeti sunanTamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Telefonunuzu iPhone kasa değişim işlemi için iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz.

Menü