iPhone 13 Kasa Değişimi

iPhone 13 Kasa Değişimi

iPhone 13 Kasa Değişimi iPhone 13 kasa değişimi uygulaması, her ne kadar radikal bir çözüm olarak görülse de aslında çok popülerdir. Telefonun kasa kısmının deforme olması durumunda bu tip köklü…

iPhone 13 Kasa Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 13 Kasa Değişimi

iPhone 13 kasa değişimi uygulaması, her ne kadar radikal bir çözüm olarak görülse de aslında çok popülerdir. Telefonun kasa kısmının deforme olması durumunda bu tip köklü parça değişimi yoluna girilebilir. Kasa değişimi uygulaması, telefon ömrünü de yükselten oldukça etkili bir çözümdür. Aynı şekilde telefonun ilk günkü gibi verimli olabilmesi için de kasa değişiminin yapılması doğru olabilir.

iPhone 13 Kasa Değişimi Nedir?

iPhone 13 kasa değişimi, söz konusu parça değişimi hizmeti olunca akla gelen çözümlerden biridir. Radikal bir işlem olan kasa değişimi, telefonu kozmetik olarak da daha iyi bir seviyeye taşıyacaktır. iPhone 13 model akıllı telefonlar için de bu tip radikal çözümlerin yaratılması mümkündür. iPhone 13, yeni bir akıllı telefon modeli de olsa kasa ile ilgili çeşitli sorunlar doğurabilir.

iPhone parça değişimi hizmetlerinden biri olan kasa değişiminin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu tip hizmetlerde deneyim ve titizlik her zaman ön safhada olmalıdır. Yanlış yapılan bir hamle sonucunda telefonun farklı şekillerde de zarar görebilmesi mümkündür.

Apple teknik servis kalitesine sahip olan Tamirci Abi firması da her zaman titiz çalışan bir ekibe sahiptir. Firma, tüm parça değişimlerinde titizlik ile hareket ederek akıllı telefonların eski verimine kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

iPhone 13 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 13 kasa değişimi için esas alınan kriterlerden biri kasanın gördüğü zararın tam olarak tespit edilmesidir. Telefon kasası her açıdan kötü bir durumda ise o zaman kesinlikle parça değişiminin yapılması doğru olacaktır. Yapılan incelemeler herhangi bir tamir ya da bakım ile çözüm getiremiyorsa parça değişimi için kollar sıvanır.

iPhone 13 kasa değişimi fiyat listesi için de kullanılan yedek kasanın kalitesi baz alınır. Parça değişimlerinde her zaman orijinal ya da kaliteli yedek parçaların kullanılması şarttır. Aksi durumlarda telefonun başka açıdan da zarar görebilmesi söz konusu olacaktır. Bu da ister istemez fiyat listesine yansıyan bir durumdur. Tamirci Abi firması da parça değişimlerinde her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü