Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone ön kamera değişimi fiyat listesi

iPhone ön kamera değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Pro, 14 Pr Max, 15, 15 Pro, 15 Pro Max, ön kamera değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon ön kamera değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ön kamera değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ön kamera değişimi sayfamızdan ön kamera tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Ön Kamera Değişimi FiyatıHemen İletişime Geç
iPhone 5S Ön Kamera Değişimi150$0546 725 25 25
iPhone SE Ön Kamera DeğişimiFiyat Sorunuz0546 725 25 25
iPhone 6 Ön Kamera DeğişimiFiyat Sorunuz
iPhone 6 Plus Ön Kamera DeğişimiFiyat Sorunuz
iPhone 6S Ön Kamera DeğişimiFiyat Sorunuz
iPhone 6S Plus Ön Kamera DeğişimiFiyat Sorunuz
iPhone 7 Ön Kamera DeğişimiFiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone Ön Kamera Değişimi

iPhone ön kamerada oluşan çizik, kırık ya da hasar sonucu ön kamera kullanılamaz ya da görüntü netliğinde sorunlar meydana gelebilmektedir. Tamirci Abi olarak iPhone telefonunuzda meydana gelen hasara bağlı olarak ön kamera değişimini 6 ay garantili şekilde yapıyoruz.

iPhone Ön Kamera Değişim Fiyatı

iPhone ön kamera değişimi telefonunuzun modeline göre farklılık göstermektedir. Tamirci Abi web sitemizden iPhone konu başlığından telefon modelinizi seçerek parça değişim ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Tamirci Abi iletişim kanallarını kullanarak telefonunuz ile ilgili tüm merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

iPhone Ön Kamera Çalışmıyor

“iPhone ön kamera çalışmıyor sorunu genellikle telefonun düşmesi ya da darbe alması sonucu ortaya çıkar. Tamirci Abi, iPhone ön kamera değişimi sonrası telefonunuzun ön kamerasını ilk günkü haline getirir. Değişim işleminden sonra sorunlarınızın giderilmesi için size en iyi hizmeti sunarız.

Ön kamerada mavi nokta, yeşil ışık, ters çekiyor, açılmıyor, bulanık görüntü, net çekmeme,  siyah ekranda açılma gibi sorunlar için Tamirci Abi’ye başvurabilirsiniz.”

iPhone Ön Kamera Tamiri

iPhone ön kamera değişimi iPhone uzman teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilir. Tamirci Abi olarak ön kamera değişimi işleminde orijinal parça kullanarak işlem yapmaktayız.

Tamir sonrası size sunulacak olan garanti belgesini mutlaka alınız.

iPhone Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone ön kamera değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik, farklılık olmayacaktır.

Ön kamera testinin yapılması için telefonunuz ile ilgili gerekli bilgilerin alınması teknik servisimizce sizinle iletişime geçilerek bilginiz dâhilinde yapılacaktır.

iPhone Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone ön kamera değişimi 45 dakikalık süreç içerisinde tamamlanmaktadır. Orijinal parça kullanılarak yapılacak olan işlem bazen yoğunluğa bağlı olarak 1 saat sürebilmektedir.

iPhone Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

6 Ay geçerli garanti belgesi iPhone ön kamera değişim işlemi sonrası size verilecektir. Bu süre zarfında değiştirilen ön kameranın arızalanması durumunda ücretsiz değişim ya da tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

20 yıllık deneyimiyle telefon tamir, bakım ve parça değişim işlemlerini güvenilir şekilde gerçekleştiren Tamirci Abi, İstanbul/Kadıköy’deki hizmet noktasında hizmet vermektedir. Telefonunuzu getirebilir veya kargo ile göndererek iPhone’unuzun ön kamera değişimini yaptırabilirsiniz. Tamirci Abi iPhone yetkili teknik servisinde yapılan tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamındadır.”

Menü