Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone şarj entegresi değişimi fiyat listesi

iPhone şarj entegresi değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini, 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 15,  15 Pro, 15 Pro Max şarj entegresi değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon şarj entregresi değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece şarj entegresi değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone şarj entegresi değişimi sayfamızdan şarj entegresi tamir fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Şarj Entegresi Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhon SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone şarj entegresi değişimi

iPhone şarj entegresi sorunu telefonunuzun şarj almamasına ya da hızlı şarj tüketimine yol açabilir. Tamirci Abi de yaptıracağınız iPhone şarj entegresi değişimi ile sorunu çözebilir, 6 ay garanti kapsamında değiştirilen parçanın tekrar arızalanması durumunda ücretsiz parça tamiri ya da değişim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

iPhone şarj entegresi değişim fiyatı

iPhone şarj entegresi değişim fiyatı telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden iPhone başlığı altında telefonunuzu seçerek fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarından sorularınızın cevabı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone şarj entegresi çalışmıyor

iPhone şarj entegresi sorunu genellikle orijinal olmayan yan sanayi şarj aletleri kullanımından kaynaklanmaktadır.

Şarj aletinden kaynaklı aşırı voltaj sonucu şarj entegresi aşırı ısınmaya bağlı olarak arızalanabilmektedir. iPhone şarj entegresi arızası sonucunda telefonunuzda şarj almama ya da hızlı şarj tükenmesi problemleri meydana gelebilir.

iPhone şarj entegresi arızası

iPhone’unuzun şarj entegresinin arızalı olup olmadığını anlamanın birkaç yolu vardır:

  1. Batarya Performansı: Telefonunuzu akşam %100 şarj edin ve sabah kalktığınızda şarj seviyesinin beklenenden daha düşük olup olmadığını kontrol edin. Eğer şarj seviyesi hızla düşüyorsa, şarj entegresi sorunlu olabilir.
  2. Yeni Batarya Sorunu: Eğer yeni bir batarya taktıysanız ve telefonunuz hala beklenmedik şekilde hızlı bir şekilde şarj bitiriyorsa, şarj entegresinde bir sorun olabilir.
  3. Yavaş Açılma: Telefonunuzun şarjı bitip kapandıktan sonra açılması uzun sürüyorsa, bu da şarj entegresi arızası işareti olabilir.
  4. Şarj Olmama Durumu: Telefonunuzun şarj olduğunu göstermesine rağmen gerçekte şarj olmuyorsa, bu da şarj entegresinin arızalı olduğunu gösterebilir.

Bu belirtilerden herhangi birini yaşıyorsanız, cihazınızın şarj entegresinin kontrol edilmesi için bir teknik servise başvurmanız önerilir.

iPhone şarj entegresi değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone şarj entegresi değişim işlemi sonrası telefonunuzdaki veri ve dosyalarınızda hiç bir değişiklik meydana gelmeyecektir.

iPhone şarj entegresi değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone şarj entegresi değişim süresi yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik göstermekte olup yaklaşık 2-3 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Gerekli tamir işlemi sonrası telefonunuz ilk aldığınızda olduğu gibi şarj alacak, hızlı şarj tükenme sorunu ortadan kalkacaktır.

iPhone şarj entegresi değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone şarj entegresi değişimi sonrası 6 ay süreyle garanti hizmeti sunulmaktadır. Şarj entegresinin bu süre zarfında tekrar arızalanması hâlinde ücretsiz parça değişim ya da tamir imkânı sunulacaktır.

Şarj entegresi parça değişimi sonrası size verilecek olan garanti belgesini saklayınız. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Şarj Entegresi Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi iPhone şarj entegresi değişimi ihtiyacınızda Tamirci Abi güvencesi ile iPhone yetkili servis personelimize yaptırabilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy’deki cep telefonu servisimize telefonunuzu getirebilir ya da ücretsiz kargo imkânı ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize sunduğumuz moto kurye ve yerinde servis hizmeti de mevcuttur.

Menü