Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone ses entegresi değişimi fiyat listesi

iPhone ses entegresi değişimi 2024 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13Pro ,Max, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Pro, 15 Pro Max ses entegresi değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon ses entegresi değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece ses entegresi değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone ses entegresi değişimi sayfamızdan ses entegresi tamir fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Ses Entegresi Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone ses entegresi değişimi

iPhone ses entegresi sorunu sıklıkla karşıdaki kişiye ses iletiminde sorunlar oluşmasına neden olmaktadır.

iPhone ses entegresi arızasının çözümü için Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. En fazla 3 saat içerisinde iPhone ses entegresi değişimi yapılmaktadır.

iPhone ses entegresi değişimi fiyatı

iPhone ses entegresi değişim fiyatı iPhone cihaz serisine göre değişim gösterir. Tamirci Abi web sitemizden iPhone konu başlığına tıklayıp telefonunuzun modelini seçtikten sonra fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak veya başka sorularınız varsa Tamirci Abi iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

iPhone ses entegresi arızası

iPhone telefonunuzda arama yaptığınız kişiyle konuşma sırasında karşıya sesiniz gitmiyor ya da gelen ses net gelmiyorsa telefonunuzda ses entegresi arızası oluşmuş olabilir.

iPhone ses entegresi arızasının hangi mikrofondan kaynaklı olduğunu tespit edildikten sonra gerekli parça değişimiyle sorun çözülecektir.

iPhone Ses Entegresi Neden Bozulur?

İşte “iPhone Ses Entegresi Neden Bozulur?” başlıklı bir içeriğin taslağı:


iPhone Ses Entegresi Neden Bozulur?

iPhone’unuzdaki ses entegresi sorunları, telefonunuzun normal işlevselliğini olumsuz etkileyebilir ve ses gidiş ve gelişini sınırlayabilir. İşte iPhone ses entegresinin bozulmasına neden olan bazı ana etkenler:

  1. Darbe ve Düşmeler: iPhone’unuz düşerse veya darbe alırsa, içindeki hassas bileşenler zarar görebilir. Ses entegresinin altındaki lehim yollarının kopması, darbe veya düşme sonucunda meydana gelen yaygın bir sorundur.
  2. Ana Katman Arızaları: iPhone’un ana kartındaki katmanlardan herhangi birinde meydana gelen arızalar, ses entegresinin düzgün çalışmasını engelleyebilir. Bu tür arızalar genellikle telefonun iç yapısındaki karmaşık elektronik bileşenlerin doğası gereği oluşabilir.
  3. Anakart Hasarları: iPhone’unuzun anakartı üzerinde meydana gelen herhangi bir fiziksel hasar, ses entegresi gibi sesle ilgili bileşenlerin işlevselliğini etkileyebilir. Su hasarı, elektriksel sorunlar veya sıcaklık dalgalanmaları gibi faktörler, anakart üzerinde ciddi arızalara neden olabilir.
  4. Yazılım Sorunları: Bazı durumlarda, iPhone’unuzdaki ses entegresi sorunları yazılımsal olabilir. Yazılım güncellemeleri sırasında veya cihazın yazılımında bir hatanın oluşması sonucunda, ses entegresi gibi donanım bileşenleri istenmeyen şekilde etkilenebilir.

Bu faktörlerin her biri, iPhone’unuzdaki ses entegresinin bozulmasına neden olabilir. Genellikle, bu tür sorunlar profesyonel bir teknisyen tarafından çözülmelidir. Eğer iPhone’unuzda ses entegresi ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, yetkili bir servise veya teknik destek sağlayıcısına başvurmanız önerilir.

iPhone ses entegresi değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone ses entegresi değişim işlemi sonrası telefonunuzdaki verilerde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

Ancak gerekli testlerin yapılması için bazı bilgilere ihtiyaç duyulması hâlinde teknik servisimiz sizinle iletişime geçecektir.

iPhone ses entegresi değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone ses entegresi değişimi işlemi 3 saat içerisinde tamamlanacaktır. Vakit sorunu yaşan müşterilerimiz için İstanbul içi moto kurye ya da yerinde servis hizmetimizde bulunmaktadır.

iPhone ses entegresi değişimi garanti süresi ne kadar?

Tamirci Abi de iPhone ses entegresi değişim işlemi sonrası 6 ay geçerli garanti hizmeti sunmaktayız. Ses entegresinin 6 aylık süre içerisinde arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişim işlemi için başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ses Entegresi Değişimi Teknik Servisi

“iPhone ses entegresi değişimi talepleriniz için Tamirci Abi kadıköy şubesine cihazınızı getirebilirsiniz. 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren tamirci abi, tüm parça değişim işlemleri sonrasında 6 aylık garanti hizmeti sunmaktadır. İstanbul dışındaki tüm illerden ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz ve iPhone ses entegresi değişimi talep etmeniz mümkündür.”

Menü