Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone titreşim motoru değişimi fiyat listesi

iPhone titreşim motoru değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max titreşim motoru değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon ses açma kapama tuşu değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece titreşim motoru değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone titreşim motoru değişimi sayfamızdan titreşim motoru tamir fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Titreşim Motoru Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhon SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone titreşim motoru değişimi

iPhone titreşim motoru arızası genellikle telefonu düşürme ya da darbe alma gibi problemlerden kaynaklı olmaktadır. Bazen ayarlarda meydana gelen değişiklikler sebebiyle telefonunuzun titreşim özelliği kapanmış olabilir.

Eğer sorun donanımsal ise iPhone titreşim motoru değişimi ile sorun çözülecektir.

iPhone titreşim motoru değişim fiyatı

iPhone titreşim motoru değişim fiyatı her cihaz modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Tamirci Abi web sitemizden cihaz modelinizi girerek titreşim motoru parça değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

iPhone titreşim motoru çalışmıyor

iPhone titreşim motoru arızası sebebiyle telefonunuz titreşim özelliğini kaybetmişse endişelenmeyin. Tamirci Abi güvencesiyle orijinal parça kullanılarak yapacağımız tamir ya da parça değişimi sonrası titreşim sorunu çözülecektir.

iPhone titreşim motoru tamiri

iPhone titreşim motoru tamiri için telefonunuzu İstanbul içi iPhone teknik servisimize getirerek ya da diğer illerden Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânıyla bize ulaştırabilirsiniz.

iPhone titreşim motoru değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone titreşim motoru değişimi donanımsal bir arıza olup kişisel verilerinizde kayıp ya da bir değişiklik oluşturmayacaktır. Ayrıca test etme aşamasında teknik servisimiz sizinle iletişime geçerek onayınız olmadan işlem yapmayacaktır.

iPhone titreşim motoru değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone titreşim motoru değişimi Tamirci Abi iPhone servisimizde en fazla 30 dakika süren bir işlemdir. Yapılacak tamir ya da parça değişim işleminin süresi yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterse de teknik servisimiz kısa sürede gereken işlemi tamamlayacaktır.

iPhone titreşim motoru değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone titreşim motoru değişimi 6 ay değişim yapılan parça garantisi kapsamındadır. Garanti kapsamında her türlü parça değişimi ya da tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. iPhone titreşim motoru arızası çözümü sonrası size sunulacak olan garanti belgesini saklayınız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Titreşim Motoru Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yılı aşkın tecrübesi ile iPhone cihazlarınızın titreşim motoru değişimi konusunda yetkili servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul/Kadıköy’deki merkezimize telefonunuzu şahsen getirebilir veya ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanarak cihazınızı güvenle bize ulaştırabilirsiniz. İstanbul içindeki müşterilerimiz için ek olarak moto kurye ve yerinde servis hizmetleri de sağlamaktayız, bu sayede ihtiyaçlarınıza daha hızlı ve esnek çözümler sunabiliyoruz.

Menü