Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone wifi değişimi fiyat listesi

iPhone wifi değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone X, 6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max wifi değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon wifi değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece wifi değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone wifi değişimi sayfamızdan wifi tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Wifi Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhon SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone wifi değişimi

iPhone telefonunuzun wifi özelliği açılmıyor, telefonunuzda wifi üzerinden internete bağlanamıyorsanız iPhone wifi aygıtı arızası meydana gelmiş demektir.

iPhone wifi değişim işlemini Tamirci Abide uygun fiyatlarla uzman teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

iPhone wifi değişim fiyatı

iPhone wifi değişim fiyatı iPhone telefonunuzun seri özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Tamirci Abi web sitemizden iPhone telefonunuzun modelini seçim yaparak hakkında bilgi alabilirsiniz.

iPhone wifi değişim fiyatı hakkında bilgi almak için Tamirci Abi telefon numarası ile bize de ulaşabilirsiniz.

iPhone wifi arızası

iPhone telefonunuzda yazılım olarak herhangi bir sorun gözükmüyor fakat yine de internete bağlanamıyorsanız problem wifi donanımının arızalanmasıdır. Tamirci Abi yetkili iPhone servisimiz gerekli parça değişim işleminde orijinal parça kullanmaktadır.

Gerekli parça değişiminden sonra iPhone telefonunuzun wifi internet özelliği tekrar çalışmaya başlayacaktır.

iPhone wifi tamiri

iPhone wifi tamiri işlemi için Tamirci Abi web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi müşterilerimiz için yerinde servis, moto kurye hizmeti sunmaktayız.

Türkiye geneli tüm illerden yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderim yapılabilmektedir.

iPhone wifi değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone wifi değişim işlemi sonrası kişisel bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi telefon tamir ya da parça değişimi işlemlerinden sonra testler yapılması gerektiğinde sizle iletişime geçerek onayınız alındıktan sonra işleme alacaktır.

iPhone wifi değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone telefonunuzda wifi değişim işlemi 30 dakika sürede tamamlanmaktadır. Tamirci Abide tamir, parça değişimi işlemleri sonrası garanti belgesini almayı unutmayınız.

iPhone wifi değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone wifi değişim işleminde değiştirilen ya da tamir edilen donanım için garanti süresi 6 aylık bir zaman dilimini kapsamaktadır. 6 aylık süre zarfında değiştirilen parçanın arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi ya da onarım hizmeti sağlamaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Wifi Değişimi Teknik Servisi

Cihazınızı iPhone yetkili servis personelimize iPhone wifi değişim işlemi yaptırmak için güvenle teslim edebilirsiniz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz iPhone wifi değişimi için ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilmektedir.

6 Ay garantili hizmetimizden faydalanmak için mutlaka garanti belgenizi ibraz etmeniz gereklidir. Bu nedenle servis sonrası garanti belgenizi mutlaka alınız.

Menü