Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone sensör değişimi fiyat listesi

iPhone yakınlık sensörü değişimi 2024 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8,XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, X, 11 Pro Max sensör değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon sensör değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece sensör değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone sensör değişimi sayfamızdan sensör tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Sensör Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone sensör değişimi

Tamirci Abi teknik servisimiz, iPhone akıllı telefonlarınızda meydana gelen sensör arızalarını dinleyip çözüme kavuşturmak için burada. iPhone cihazlarında birçok farklı sensör bulunmaktadır, örneğin; Proximity (Yakınlık), Lidar, ve diğerleri gibi. Sensörlerin herhangi birinde meydana gelen arızalar, telefonun normal işlevselliğini etkileyebilir.

Tamirci Abi olarak, iPhone’unuzdaki sensör arızalarını orijinal parçalar kullanarak çözüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Sorunlarınızı çözmek için bize güvenebilirsiniz.

iPhone sensör değişim fiyatı

iPhone sensör değişim fiyatı telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden telefonunuzun marka ve modelini seçerek sensör değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

iPhone sensör arızası

iPhone sensör arızasında meydana gelen sorunların çözümü için önce arızanın hangi sensörden kaynaklı olduğu tespit edilir. Sonrasında gerekli işlem yapılarak sensör arızası sorunu çözülecektir.

iPhone sensör tamiri

iPhone telefonlarda bulunan başlıca sensörler; Işık Sensörü, İvmeölçer Sensörü, Jiroskop Sensörü, Yakınlık Sensörü, Parmak İzi Sensörü. s

En çok karşılaşılan sorunlardan olan iPhone yakınlık sensörü arızasını orijinal parça kullanarak uygun fiyata tamir ettirmek, çözüme kavuşturmak için Tamirci Abi’ye güvenebilirsiniz.

Sensör değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone sensör değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

Ancak gerekli testlerin yapılması için bazı bilgileri teknik servisimiz sizden isteyebilir. iPhone sensör değişim işlemi sonrası sizin bilginiz dâhilinde gerekli testler yapılacaktır.

iPhone sensör değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone sensör değişim işlemi sensöre göre farklılık göstermektedir. iPhone sensör değişim işlemi 45 dakika ile 1 saat arasında değişkenlik göstermektedir.

iPhone sensör değişiminde garanti var mı?

iPhone sensör değişim işlemi sonrası 6 ay süreyle değişim sağlanan parça garanti kapsamındadır. Sensörde meydana gelebilecek herhangi bir arızada ücretsiz değişim ya da tamir hizmeti sağlamaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Sensör Değişimi Teknik Servisi

Telefonunuzu iPhone sensör değişimi işlemi için iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz. İstanbul/Kadıköy’deki şubemize telefonunuzu getirebilir veya İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkanı ile telefonunuzu bize gönderip tamir ettirebilirsiniz.

Tamirci Abi iPhone yetkili teknik servisinde yapılacak olan donanımsal tüm işlemler 6 aylık garanti kapsamındadır. Telefonunuzda parça değişim işlemi sonrası verilecek olan garanti belgesini almayı unutmayınız.

Menü