Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo batarya değişimi fiyatlandırması

Oppo batarya değişimi 2022 fiyat listesi. Oppo A5 2020, A5S, A9 2020, AX7 2020, RX17 NEO, RX17 PRO, RENO Z, A31, A52, A53, A72, A91 batarya değişimi fiyatı.

Oppo akıllı telefon batarya değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece batarya değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz Oppo modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. Oppo batarya değişimi sayfamızdan A Kalite batarya tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Oppo ModeliOppo Batarya Değişimi Fiyatı
Oppo A5 2020Fiyat Sorunuz
Oppo A5SFiyat Sorunuz
Oppo A9 2020Fiyat Sorunuz
Oppo AX7 2020Fiyat Sorunuz
Oppo RX17 NEOFiyat Sorunuz
Oppo RX17 PROFiyat Sorunuz
Oppo RENO ZFiyat Sorunuz
Oppo A31Fiyat Sorunuz
Oppo A52Fiyat Sorunuz
Oppo A53Fiyat Sorunuz
Oppo A72Fiyat Sorunuz
Oppo A91Fiyat Sorunuz

Oppo Batarya Değişimi

Oppo batarya sorunları arasında en sık yaşananlar bataryanın hızlı bitmesi, cihazın tam şarj olmaması ya da hiç şarj olmaması gibi çeşitli sebepler bulunmaktadır.

Bu sebeplerden biri ile karşı karşıya kaldığınızda Tamirci Abi tarafından Oppo batarya değişimi kısa sürede yapılabilmektedir.

Oppo Batarya Değişim Fiyatı

Oppo batarya değişimi sırasında kullanılacak olan orijinal batarya cihaz modeline göre farklı özelliklerde olmaktadır. Bu sebeple Oppo batarya değişim fiyatı hakkında en güncel ve doğru bilgiyi Oppo model seçimi ile öğrenebilirsiniz.

Oppo Batarya Arızası

Oppo batarya arızası oluşturacak sebeplere baktığımızda çoğunlukla hatalı şarj etme, orijinal şarj aleti kullanmama ya da cihazı şarjda iken kullanmak sayılabilir.

Tüm bu sebeplerin sonucunda batarya ömrünü olması gerekenden önce tamamladığı için Oppo batarya değişimi gerekli olmaktadır.

Oppo Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi teknik servis personel Oppo batarya değişim işlemi sürecinde cihazın sıfırlanmasını gerektirecek bir müdahalede bulunmamaktadır. Bu nedenle Oppo batarya değişimi sırasında bilgileriniz silinmez.

Oppo Batarya Değişimi Sonrası Kalibrasyon Gerekli mi?

Oppo telefonunuzu ilk aldığınız çalıştırdığınız gün sizden yapmanız istenen batarya kalibrasyon işlemi Oppo batarya değişimi sonrasında da gereklidir. Oppo batarya kalibrasyonu için ilk olarak cihazınızı kesintisiz olarak tam dolum yapmanız gereklidir.

Oppo cihazının şarjı yüzde 10 altına düşene kadar kesinlikle şarj etmeyin. Yüzde 10 altına düştüğünde yeniden kesintisiz olarak tam şarj yapmanız kalibrasyon için yeterli olmaktadır.

Oppo Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Oppo batarya değişimi için cihazınız arka kapağı hassas bir şekilde teknik servisimizce açılmakta ve eski pil çıkarılarak iç kısım temizlenmektedir.

İç kısmın temizlenmesinin ardından orijinal sıfır pil yerine takılarak Oppo Batarya değişimi işlemi en fazla 45 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

Oppo Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Oppo batarya değişimi işlemi tamamlandıktan sonra firmamız 6 aylık bir garanti süresi sunmaktadır. Bu garanti süresi kullanımı garanti koşulları dahilinde ve garanti belgesi ibrazında mümkün olmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Batarya Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Oppo batarya değişimi teknik servisi hizmetini Arifler iletişim bünyesinde sunmaktadır. Tecrübesinin ve kalitesinin kaynağı telefon tamiri sektöründe elde ettiği 20 yıllık tecrübeye dayanmaktadır.

Menü