Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Kamera Camı Değişimi

Oppo marka telefonlarda kamera camı sorunları ile karşılaşmaktayız. Bu sorun genelde düşme kaynaklı olmakta ancak cam da oluşan çizik ya da çatlaklar net çekim yapılmasını imkânsızlaştırmaktadır.

Firmamıza gelen Oppo kamera camı değişimi talepleri orijinal veya tercih doğrultusunda yüksek kaliteli yan sanayi malzeme kullanılarak gerçekleştirilmektedir..

Oppo Kamera Camı Değişim Fiyatı

Oppo kamera camı değişimi yaptırmak istiyorsanız listede yer alan cihaz modelinizi seçmeniz gerekir. Cihaz modelini doğru belirledikten sonra sistem de Oppo kamera camı değişim fiyatı görünecektir.

Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak da Oppo kamera camı değişim fiyatlarını sormanız mümkündür.

Oppo Kamera Camı Sorunları

Oppo Kamera camı sorunlarının başında çizik, çatlak ya da kırıklar gelmektedir. Cihazın darbeye maruz kalması ile oluşan bu hasarlar görüntüyü bozduğu için kamera kullanımını imkansız hale getirecektir.

Teknik servisimize ulaşan cihazınız uzman Oppo servis personelince incelemeye alınarak kamera da teknik arıza olup olmadığı kontrolü gerçekleştirilir. Sorun sadece hasarlı arka kamera camı ise orijinal servis ürünü ile Oppo kamera camı değişimi yapılır.

Kamera Camı Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi servisimizde parça değişimi olarak yapılan Oppo kamera camı değişimi sonrası bilgiler silinmemektedir. Cihaz içerisinde ki tüm verileriniz güvenli bir şekilde korunmakta ve kontrol amacı dışında erişim sağlanmamaktadır.

Kamera Camı Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Orijinal servis ürünü ile gerçekleştirilen Oppo kamera camı değişimi işlem süreci olarak 30 dakika ile 45 dakika aralığında sürmektedir. Bu süreç içerisinde kamera camı titiz bir şekilde orijinali ile değiştirilmektedir.

Kamera Camı Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi garanti güvencesi Oppo kamera camı değişimi için 6 ay süre ile uygulanır. Garanti hizmetinden faydalanabilmeniz için garanti belgesinin yanınızda olması gereklidir. Kamera camı kaynaklı oluşan sorun kullanım hatasından kaynaklanıyor ise garanti dışı kalmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Kamera Camı Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, geniş kitlelere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla hayata geçirilen bir projedir ve 20 yıla yakın süredir Kadıköy’de telefon tamiri hizmeti veren tecrübeli bir ekibin eseridir. Oppo cihazlarınızın kamera camı değişimi ihtiyaçlarınız için Tamirci Abi, tüm illerimize hizmet vermeye hazırdır, böylece cihazınızın fotoğraf kalitesini optimum düzeye çıkarmak için profesyonel destek alabilirsiniz.

Menü