Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Kulaklık Soketi Değişimi

Oppo telefonunuza kulaklık taktığınızda ses gelmiyorsa kulaklık soketinde arıza olma ihtimali yüksektir. Kulaklık soketinin temassızlık yapması durumunda kulaklığa ses gelmemekte ya da kesintili olarak gelmektedir.

Telefonunuzda bu tarz sorun yaşıyorsanız Tamirci Abi de çok kısa süre içerisinde Oppo kulaklık soketi değişimi yapılmaktadır.

Oppo Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

Kulaklık soketleri modellere göre farklı olabildiği için Oppo kulaklık soketi değişim fiyatı farklı olabilmektedir. Bu nedenle iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak güncel Oppo kulaklık soketi değişim fiyatı hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Oppo Kulaklık Soketi Arızası

Kulaklık takma ya da çıkartma sırasında aşırı zorlama, telefonun darbe alması ya da sıvı ile teması sonrası Oppo kulaklık soketi arızası yaşanabilmektedir. Böyle bir sorun mevcut ise Oppo kulaklık soketi değişimi işlemi yapılması gerekir.

Oppo Kulaklık Soketi Tamiri

Kulaklık soketi tamiri neredeyse imkansızdır. Çünkü çoğu zaman soket ya oksitlenmiş ya da kırılmıştır. Bu nedenle yenir soket ile değiştirilmesi daha iyi sonuç vermektedir. Tamirci Abi olarak kulaklık soket sorunlarında tercihimiz Oppo kulaklık soketi değişimi olmaktadır.

Kulaklık Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo kulaklık soketi tamiri parça değişimi olarak gerçekleştirilir. Parça değişim sırasında telefonunuzun resetlenmesine ihtiyaç duyulmaz. Cihaz Tamirci Abi teknik servisince açılır eski soket çıkartılarak yerine yeni Oppo kulaklık soketi takılır. Bu süreç içerisinde bilgilerinizin silinmesi olası değildir.

Kulaklık Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi tarafından yapılan Oppo kulaklık soketi değişimi işlemi ortalama olarak 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Kulaklık soketi değişimi sonrasında sizlere garanti belgesi de teslim edilecektir.

Kulaklık Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi de yapılacak olan Oppo kulaklık soketi değişimi sonrası verilen garanti süreci 6 ay olarak belirlenmiştir. Parça değişimi sonrası oluşacak sorunlar 6 aylık süreç içerisinde ücretsiz olarak telafi edilir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Kulaklık Soketi Değişimi Teknik Servisi

Telefon tamiri sektöründe 20 yıldır Kadıköy’de ki adresinde faaliyet gösteren Arifler iletişim tüm Türkiye’ye hizmet açılımını sağlamak adına Tamirci Abi olarak yola devam etmektedir. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile Oppo kulaklık soketi değişimi hizmeti sunulmaktadır.

Menü