Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Mikrofon Değişimi

Oppo telefonlarda oluşabilecek ses gitmeme, cızırtılı ses ya da sesin az gitmesi gibi sorunlar mikrofon kaynaklı olabilmektedir. Bu alanda faaliyet gösteren Oppo mikrofon değişimi taleplerini orijinal yedek parça ile karşılamakta ve ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır.

Oppo Mikrofon Değişim Fiyatı

Mikrofon soketlerinde genel olarak oluşan bu sorun için oluşturulan Oppo mikrofon değişim fiyatı marka, model bazında belirlenmektedir. Oppo cihazınızın modelini seçim yapmanız halinde mikrofon değişim fiyatı ile ilgili biliye ulaşabilirsiniz.

Oppo Mikrofon Çalışmıyor

Oppo mikrofon çalışmıyor şikayetlerinin temel sebebi mikrofon soketinin oksitlenmesi ya da temassızlık oluşmasıdır. Tüm bu sebepler düşme ya da sıvı ile temas ile ortaya çıkar.

Sesin iletilmemesi, sesin az gitmesi bu hasarlara bağlı olarak gelen şikayetler arasındadır. Şikayetin giderilmesi ve sorunun ortadan kaldırılması için Oppo mikrofon değişimi önerilir.

Oppo Mikrofon Tamiri

Mikrofon arızasının çözümü oldukça kolaydır. Zira Oppo mikrofon tamiri hemen hemen hiç tercih edilen bir yöntem değildir. Firmamız da Oppo mikrofon değişimi işlemi yaparak mikrofon çalışmıyor sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Mikrofon Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Mikrofon değişimi yapılırken yapılan işlem parça değişiminden ibaret olduğu için bilgilerin silinmesi, veri kaybı olması beklenen bir sonuç değildir. Bilgilerim silinir mi endişesi yaşamadan Oppo mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

İstanbul içerisinden müşterilerimiz Kadıköy servisimize ulaşarak en fazla 1 saat içerisinde Oppo mikrofon değişimi yaptırabilirler. İstanbul dışı müşterilerimiz ise ücretsiz kargo ile servisimize gönderdikleri telefonlarını 2-3 gün sonra kargo ile geri teslim alabilmektedirler.

Mikrofon Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo yetkili servis aracılığı ile yaptıracağınız Oppo mikrofon değişimi sonrası sunulan garanti süresi 6 ay olacaktır. 6 Aylık garanti süresinde mikrofon değişimine yönelik ortaya çıkabilecek arızalar Tamirci Abi tarafından ücretsiz olarak tamir edilir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Mikrofon Değişimi Teknik Servisi

Oppo yetkili servis hizmetleri sunan Tamirci Abi Arifler iletişim tarafından hayata geçirilmiştir. Telefon tamirine yönelik 20 yıllık tecrübesini en iyi fiyat ve kalite performansı ile tüm illerimizdeki siz sayın müşterilerimize sunmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Menü