Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Ön Kamera Değişimi

Selfie çekimlerimizin başrol oyuncusu ön kamera da oluşacak çizik ya da çatlaklar çekim kalitesinin bozulmasına hatta zaman zaman kamera çalıştırılamıyor, ön kameranın ters çekmesi, ön kamera açılmıyor uyarısına sebep verebilmektedir.

Böyle bir durum ilk defa başınıza geliyor ise panik etmenize gerek kalmadan cihazınızı Tamirci Abi’ye göndererek Oppo ön kamera değişimi yapılmasını talep edebilirsiniz.

Oppo Ön Kamera Değişim Fiyatı

Oppo marka cihazların pek çok modeli olduğu gibi ön kamera özellikleri de birbirinden farklı olmaktadır. Buna bağlı olarak da Oppo ön kamera değişim fiyatı farklı olacağı için müşteri hizmetlerimizi arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Oppo Ön Kamera Çalışmıyor

Oppo ön kamera çalışmıyor sorunu cihazınızın hasar görmesi sonrası ortaya çıkabilmektedir. Ön kameranın düşme sonucu hasar görmesi durumunda çoğu zaman kamera işlevlerini yerine getiremez ve kamera çalıştırılamıyor hatası ortaya çıkar.

Bu durumda Tamirci Abi de Oppo ön kamera değişimi kısa süre içerisinde yapılır.

Oppo Ön Kamera Tamiri

Oppo ön kamera tamiri yerine ön kamera değişimi yapmayı tercih eden firmamız, müşterilerinin uzun bir süre aynı sorunları tekrardan yaşamasını istememektedir. Bu nedenle Tamirci Abi tarafından sunulan servisler sonrası garanti hizmeti de hediye edilmektedir.

Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo ön kamera değişimi işlemi için Tamirci Abi de yapılacak işlemler sırasında bilgileriniz silinmemektedir. Bilgilerinize erişimin gerekli olmadığı bu süreç içerisinde sadece ön kamera değişimi yapılmaktadır.

Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakikalık bir süreç gerektiren Oppo ön kamera değişimi için Kadıköy de yer alan servisimize gelmeyi tercih edebileceğiniz gibi yerinde servis ya da moto kurye hizmetimizi de kullanabilirsiniz.

Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Oppo ön kamera değişimi garanti süresi Tamirci Abi de 6 ay olarak hediye edilmektedir. Garanti koşulları çerçevesinde sunulan garanti hizmetimizden Oppo ön kamera değişimi işlemine bağlı olarak gelişen sorunlar için yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde telefon tamiri alanında öncü bir marka olan, 20 yıllık tecrübesini Tamirci Abi ile buluşturdu. Tamirci Abi ile yapılacak olan tüm Oppo teknik servis işlemleri güvence altındadır.

Menü