Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Parmak İzi Sensörü Değişimi

Ülkemizde satışa sunulan Oppo cihazların neredeyse tamamında parmak izi sensörü bulunmaktadır. İster arka panelde isterse de ekrana gömülü olsun parmak izi okuma işlevini yerine getirmiyorsa Tamirci Abi tarafından Oppo parmak izi sensörü değişimi yapılması gerekli olabilir.

Oppo Parmak İzi Sensörü Değişim Fiyatı

Parmak izi sensörü değişim fiyatı Oppo cihazınızın modeline göre belirlenir. Cihazınızın modelini seçim yaptığınızda fiyat da dahil olmak üzere detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Oppo parmak izi sensörü değişim fiyatı da dahil olmak üzere her tür sorularınız için teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Oppo Parmak İzi Sensörü Arızası

Cihazın açılmasında ve ödeme gibi şifre gerektiren adımların hızlı bir şekilde geçilmesinde kullanılan Oppo parmak izi sensörü arızası sonrasında tüm bu işlevler karşılanamaz.

Hayati öneme sahip olmasa da genel olarak cihazınızın çalışmasını etkileyecek bir arıza olmasa da güvenlik adımlarını kolayca geçmeye alışmış Oppo kullanıcıları kısa süre de Oppo parmak izi sensörü değişimi yaptırmak istemektedirler.

Oppo Parmak İzi Sensörü Tamiri

Sensör tamirleri geçerli olan bir yöntem değildir. Bu nedenle tavsiye edilen yöntem Oppo parmak izi sensörü değişimi olmaktadır. Uzun süreli, kalıcı bir Oppo parmak izi sensörü deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Parmak İzi Sensörü Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Yedek parça değişimi sonrası bilgilerim silinir mi endişesi yaşamanıza hiç gerek yok. Çünkü firmamız sensör değişimi sırasında ve sonrasında cihaz bilgilerinin silinmesini gerektiren bir işlem yapmamaktadır.

Parmak İzi Sensörü Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Orijinal servis ürünü olan Oppo markalı yedek parça ile gerçekleştirilen parmak izi sensörü değişimi en fazla 1 saat süren bir işlemdir.

Oppo Parmak İzi Sensörü Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Oppo parmak izi sensörü değişimi için firmamızca verilen garanti süresi 6 aydır. Garanti hizmetimizden yararlanabilmeniz için talebinizin garanti koşulları içerisinde yer alması ve değişim işlemi sonrasında verilen belgeniz gösterilmesi gereklidir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Parmak İzi Sensörü Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, orijinal yedek parça kullanarak Oppo telefonlarda parmak izi sensörü değişimi hizmetini sunmaktadır. Oppo yetkili teknik servis hizmeti sunan firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla parmak izi sensörü değişimini gerçekleştirmektedir.

Oppo telefonunuzdaki parmak izi sensörü sorunları için Tamirci Abi’ye güvenebilirsiniz. Profesyonel ekip, sorununuzu çözmek ve telefonunuzun güvenliğini yeniden sağlamak için burada.

Menü