Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo telefonunuzu şarj olmuyor ve yeni Oppo şarj aleti ile denemenize rağmen telefonunuzu şarj edemiyorsanız telefonunuzun şarj soketinde arıza olduğu söylenebilir. 40 Dakikalık bir süreç içerisinde Tamirci Abi Oppo şarj soketi değişimi yapılır.

Oppo Şarj Soketi Değişim Fiyatı

Genel olarak Oppo cihazlarda kullanılan şarj soketleri birbirinden yakın hatta benzer olsa da bazı modellerde Oppo şarj soketi değişim fiyatı farklı olmaktadır.

Fiyatın belirlenmesinde orijinal Oppo şarj soketi parça fiyatı ile birlikte soket değişimi için cihazın açılma süresi de etkili olmaktadır.

Oppo Şarj Soketi Çalışmıyor

Oppo şarj soketi çalışmıyor, telefonumu şarj edemiyorum sorunların oluşmasının en sık karşılaşılan nedeni şarj aletini takarken ters takmaya çalışmamız ya da gereksiz zorlamalar olmaktadır. Düşme sonrasında da şarj soketinde kırılma ya da temassızlık sorunları yaşanabilmektedir.

Oppo Şarj Soketi Arızası

Oppo şarj soketi arızası çoğu zaman hatalı şarj kullanımından kaynaklanır. Aşırı zorlama yapılması, yanlış şarj takılmaya çalışılması, takarken ve çıkartırken dikkat edilmemesi, zorlanması şarj soketinde temassızlık oluşmasına sebep olur.

Bu sebeplerin dışında düşme sonrası kırılma ya da sıvı teması sonrası oksitlenme Oppo şarj soketi değişimi esnasında karşılaştığımız sebepler arasındadır.

Oppo telefonunuzun şarj soketi bozulduğunu anlamanın bazı belirtileri şunlar olabilir.

  1. Şarj Edilememesi: Telefonunuzu şarj etmeye çalıştığınızda hiçbir tepki vermiyorsa veya şarj almadığını fark ederseniz, bu şarj soketinin bozulmuş olabileceğini gösterebilir.
  2. Değişen Şarj Açısı: Telefonunuzu şarj etmeye çalıştığınızda, şarj kablosunu farklı açılarda denemenize rağmen şarj olmuyorsa, soketin iç kısmında bir sorun olabilir.
  3. Geçici Bağlantı Sorunları: Telefonunuzu şarj etmek için kabloyu sokete taktığınızda, bağlantının sürekli kopması veya şarj kesintisi yapıyor gibi sorunlar yaşıyorsanız, bu da soketin bozuk olabileceğini gösterebilir.
  4. Aşırı Isınma: Şarj soketinde bir sorun varsa, telefonunuzun şarj olurken aşırı ısınması mümkündür. Bu, soketin iç kısmında bir kısa devre veya bağlantı sorunu olabileceğini gösterebilir. Ayrıca bazı durumlarda şarj soketi yanmasında meydana gelebilir.
  5. Fiziksel Hasar: Şarj soketinin fiziksel olarak hasar görmüş olması durumunda, soketin iç kısmında veya dış kısmında belirgin çatlaklar veya deformasyonlar görebilirsiniz.

Bu belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, Oppo telefonunuzun şarj soketinin bozulmuş olabileceğini düşünerek bir teknik servise başvurmanız önerilir. Uzmanlar, sorunu doğru bir şekilde teşhis edip gerekli onarımları yapabilirler.

Şarj Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi de Oppo şarj soketi değişimi gibi yedek parça değişim işlemleri sonrasında cihazda veri kaybı oluşmamaktadır. Zira sadece Oppo şarj soketi değişimi yapılmakta ve cihazda format veya sıfırlama yapılmamaktadır.

Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilecek olan Oppo şarj soketi değişimi işlem süresi 40 dakikadır. Cihaz temizliği de yapıldıktan sonra kontroller sağlanır ve telefonunuz çalışır durumda tarafınıza teslim edilir.

Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Garantili hizmet sunan Tamirci Abi de orijinal ürün ile Oppo şarj soketi değişimi işlemi yapılır ve işlem sonrası 6 ay garanti sunulur. Garanti belgesi ile geçerli olan bu süreçte şarj soket değişimine bağlı arızalar Tamirci Abi tarafından ücretsiz olarak tamir edilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Şarj Soketi Değişimi Teknik Servisi

“20 Yıl önce Kadıköy’de hizmete başlayan Tamirci Abi, tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kalite ve en iyi fiyat garantisi sunan firmamız, ücretsiz kargo ile tüm müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.”

Menü