Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Oppo ses açma ve kapama tuşu değişimi telefonlarınızda ses açma kapama işlevi sağlayan tuş çok kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda cihazınızı ücretsiz kargo seçeneği ile Tamirci Abi’ye gönderebilir ve garantili olarak Oppo ses açma kapama tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

Oppo Ses Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Ses açma kapama tuşu işlevini yapamadığı zaman ihtiyacınız olan Oppo ses açma kapama tuşu değişim fiyatı için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de cihaz model seçimi yaparak ses açma kapama tuşu değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Oppo Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Oppo ses açma kapama tuşu çalışmıyor ise ihtiyacınız olduğunda sesi kolayca kapatamaz ya da açamazsınız. Bu durum telefonun kolay işlevlerini yerine getirmesini engeller ve Oppo ses açma kapama tuşu değişimi yapılması gerekir.

Oppo Ses Açma Kapama Tuşu Tamiri

“Oppo telefonunuzda ses açma kapama tuşunda sorun mu yaşıyorsunuz? Tamirci Abi, uygun fiyatlarla tamir ediyor! Telefonunuzun ses yükseltme veya düşürmesi gerektiğinde ses açma kapama tuşu çalışmazsa endişelenmeyin. Sorunlarınızı çözmek için buradayız. Ses açma kapama tuşu çalışmıyor, zor basılıyor, hiç basmıyor veya içine girdiyse, bize ulaşın!”

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Oppo ses açma kapama tuşu değişimi sonrası cihazdaki verilerin kaybolması ya da silinmesi mümkün değildir. Orijinal Oppo markalı ses açma kapama tuşu ile değişim yapılırken veri kaybına sebep olacak cihaz sıfırlama işlemine gerek duyulmamaktadır.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de sadece 30 dakikalık süre içerisinde Oppo ses açma kapama tuşu değişimi yapılmaktadır. Uzman Oppo teknik servisi tarafından titizlikle yapılan bu işlem sonrası garanti belgesi verilecektir.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Garanti sertifikasının ibraz edilmesi suretiyle geçerli olan garanti süremiz Oppo ses açma kapama tuşu değişimi için 6 aydır. Bu süreç içerisinde açma kapama tuşu değişimine bağlı sorunların çözümü Tamirci Abi tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

“20 yıllık deneyimiyle Kadıköy Hasanpaşa bulunan cep telefonu servisimiz, Oppo ses açma kapama tuşu değişimi işlemini artık tüm Türkiye’ye Tamirci Abi aracılığıyla sunuyor. Oppo telefon arızası ve yedek parça değişimi talepleriniz titizlikle Tamirci Abi tarafından yerine getirilmektedir.”

Menü