Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

OPPO Titreşim Motoru Değişimi

Hareketli mekanizması nedeni ile en sık karşılaşılan arızalardan biri de titreşim motoru arızası olmaktadır. Oppo telefonlarda da bu arıza görülmekte ve Tamirci Abi de orijinal yedek parçası ile OPPO titreşim motoru değişimi gerçekleştirilmektedir.

OPPO Titreşim Motoru Değişim Fiyatı

OPPO titreşim motoru değişim fiyatları Oppo serisi özelliklerine göre farklı olabilmektedir. Bu nedenle güncel fiyatlarımızı öğrenmek için servisimizi arayabilir, OPPO titreşim motoru değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

OPPO Titreşim Motoru Çalışmıyor

Alanında uzman Oppo teknik servis personeli ile hizmet sunan Tamirci Abi de Oppo titreşim motoru çalışmıyor, titreşimde cızırtı ve motor arızası sorunu kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Garantili hizmet sunan firmamız OPPO titreşim motoru değişimi sonrası cihazı çalışır durumda teslim eder.

OPPO Titreşim Motoru Tamiri

Titreşim özelliği bulunan tüm Oppo cihazlarda titreşim motoru arızası görülebilmekte ve bu sorun 45 dakika içerisinde OPPO titreşim motoru değişimi yapılarak çözümlenmektedir.

Titreşim Motoru Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Firmamızda yapılacak olan OPPO titreşim motoru değişimi gibi parça değişim işlemleri sırasında sadece donanım değişimi gerçekleştirilir. Bu işlem için cihazın sıfırlanmasına ve verilerin silinmesine gerek duyulmamaktadır.

Güvenli bir işlem prosedürü izleyen firmamız OPPO titreşim motoru değişimi sonrası bilgi kaybına sebebiyet vermemektedir.

Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

OPPO titreşim motoru değişimi en az 30 dakika süren bir işlem olup cihaz modeline göre bu sürecin 45 dakikaya kadar uzaması olasıdır. Cihazınızın açılarak yapılan titreşim motoru değişimi sırasında iç temizlikte yapılmakta ve işlem sonrası garanti belgesi verilmektedir.

Titreşim Motoru Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo yetkili servisi olarak sunduğu hizmetlerinde 6 aylık garanti süresi vermektedir. OPPO titreşim motoru değişimi işlemini de kapsayan bu garanti hizmeti garanti koşullarımız çerçevesinde geçerli olabilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – OPPO Titreşim Motoru Değişimi Teknik Servisi

Kadıköy Oppo yetkili servis arayışlarınızda size en iyi hizmeti sunmayı vaat eden Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Telefon tamiri alanındaki deneyimimizi tüm Türkiye’ye ulaştırarak en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.”

Menü