Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo Sensör Değişimi

Oppo telefonunuzda hareket algıma işlevini yerine getiren sensörler yer alır. Bu sensörlerden birinde arıza oluştuğunda ilgili sensörün değişiminin yapılması gereklidir.

Tamirci Abi teknik servisimize ulaştığınızda sensör arızası hakkında sizden bilgi alınarak Oppo sensör değişimi ihtiyaç duyulan orijinal Oppo markalı yedek parça ile değiştirilir.

Oppo Sensör Değişim Fiyatı

Oppo sensör değişimi fiyatı cihazınızda arızası tespit edilen sensöre göre değişmektedir. Sensör değişim ihtiyacı oluştuğunda iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız halinde en güncel Oppo sensör değişim fiyatları nedir öğrenme şansına sahipsiniz.

Oppo Sensör Arızası

Oppo telefonlarda modeline göre çeşitli sensörler görev yapmaktadır. Bunlardan bazıları parmak izi sensörü, ışık sensörü, Manyetometre Sensörü, Yakınlık Sensörü, ivme sensörü ve jiroskop sensörü olarak sayılabilir.

Sensör arızasının tespiti için bize ileteceğiniz şikayetler dinlenir ve teknik servisimizce ön kontroller yapılır.

Oppo Sensör Tamiri

Şikâyetleriniz doğrultusunda Oppo yetkili personelimizce arızalı sensör tespiti yapılmalıdır. Arızalı olduğu tespit edilen sensör tamiri, orijinal sensör kullanılarak Oppo sensör değişimi ile gerçekleştirilir.

Sensör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Cihazınızdaki hareket algılamalarını gerçekleştiren Oppo sensör değişimi sonrası bilgiler silinmez. İşlem sadece sensör değişimi olarak tamamlanmakta ve veri kaybı oluşturacak cihaz sıfırlama ya da resetleme işlemi uygulanmamaktadır.

Sensör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 dakika ile 1 saatlik süreci bulunan Oppo sensör değişimi Tamirci Abi teknik servisimizde titiz bir çalışma ile tamamlanmaktadır. Sensör değişimi sonrası cihazda tüm kontroller yapılır ve sensörler çalışır durumda Oppo cihazınız teslim edilir.

Sensör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo sensör değişimi sonrası her hizmetinde olduğu gibi 6 ay garanti hizmeti sunmaktadır. Oppo sensör değişim işleminin tamamlanması ve cihazın çalışır durumda teslim edilmesi sırasında garanti belgesi de verilmektedir.

Oluşabilecek sensör arızasında garanti kapsamında tamir ve Oppo parça değişimi ücretsiz olarak servisimizde yapılır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Sensör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi de gerçekleştirilecek olan Oppo sensör değişimi Arifler iletişim teknik ekibince yapılır. 20 Yıla yakın tecrübesini Tamirci Abi ile sizlerle buluşturan Arifler iletişim her zaman olduğu gibi kaliteli işlere imza atmaya devam etmektedir.

Menü