Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Oppo yakınlık sensörü değişimi, telefonun hareket algılama işlevlerini yerine getiren ve arızalandığında değişimi gereken önemli bir parçadır. Eğer bu sensörlerden biri arızalanırsa, ilgili sensörün değişimi şarttır.

Tamirci Abi teknik servisine ulaştığınızda, öncelikle sensör arızası hakkında sizden detaylı bilgi alınır. Ardından, ihtiyaç duyulan sensör değişimi, orijinal Oppo markalı yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu süreçte, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamak önceliğimizdir.

Oppo Yakınlık Sensörü Değişim Fiyatı

Oppo yakınlık sensörü değişimi fiyatı cihazınızda arızası tespit edilen sensöre göre değişmektedir. Sensör değişim ihtiyacı oluştuğunda iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız halinde en güncel Oppo sensör değişim fiyatları nedir öğrenme şansına sahipsiniz.

Oppo Sensör Arızası

Oppo telefonlarda modeline göre çeşitli sensörler görev yapmaktadır. Bunlardan bazıları parmak izi sensörü, ışık sensörü, Manyetometre Sensörü, Yakınlık Sensörü, ivme sensörü ve jiroskop sensörü olarak sayılabilir.

Sensör arızasının tespiti için bize ileteceğiniz şikayetler dinlenir ve teknik servisimizce ön kontroller yapılır.

Oppo Sensör Tamiri

Şikâyetleriniz doğrultusunda Oppo yetkili personelimizce arızalı sensör tespiti yapılmalıdır. Arızalı olduğu tespit edilen sensör tamiri, orijinal sensör kullanılarak Oppo sensör değişimi ile gerçekleştirilir.

Sensör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Cihazınızdaki hareket algılamalarını gerçekleştiren Oppo sensör değişimi sonrası bilgiler silinmez. İşlem sadece sensör değişimi olarak tamamlanmakta ve veri kaybı oluşturacak cihaz sıfırlama ya da resetleme işlemi uygulanmamaktadır.

Sensör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 dakika ile 1 saatlik süreci bulunan Oppo sensör değişimi Tamirci Abi teknik servisimizde titiz bir çalışma ile tamamlanmaktadır. Sensör değişimi sonrası cihazda tüm kontroller yapılır ve sensörler çalışır durumda Oppo cihazınız teslim edilir.

Sensör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Oppo sensör değişimi sonrası her hizmetinde olduğu gibi 6 ay garanti hizmeti sunmaktadır. Oppo sensör değişim işleminin tamamlanması ve cihazın çalışır durumda teslim edilmesi sırasında garanti belgesi de verilmektedir.

Oluşabilecek sensör arızasında garanti kapsamında tamir ve Oppo parça değişimi ücretsiz olarak servisimizde yapılır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Oppo Sensör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Oppo cihazlardaki sensör değişim işlemlerini gerçekleştirerek, 20 yıla yakın tecrübesini kullanıcılarla buluşturuyor. Kaliteli hizmet anlayışını her zaman ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.

Menü