Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Açma Kapama Tuşu Değişimi

Samsung Galaxy açma kapama tuşu çalışmıyor ve telefonunuz açılmıyor ise mutlaka tamir edilmesi gerekir. Tamirci Abi olarak Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi işlemi 2 saat içerisinde gerçekleştirmekte ve değişim sonrası 6 ay garanti sunmaktayız.

Samsung Galaxy Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi fiyatı cihazın modeline göre farklılık göstermektedir. Samsung Galaxy cihazınızın modelini seçim yaparak power tuşu değişim fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Samsung Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Eğer Samsung Galaxy’nizin açma kapama tuşu çalışmıyorsa, telefonunuzu kullanmak zamanla zorlaşacaktır. Tamirci Abi, Samsung yetkili servisi olarak, Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimini garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Açma kapama tuşunun tamiri, cihazınızın modeline bağlı olarak, bazı durumlarda ön camın, bazı durumlarda ise arka kapağın çıkarılması ile yapılmaktadır. Tuşun içine kaçma, kendi kendine basma, tuşun basılı kalma veya hiç çalışmama gibi sorunlar, bu tamir işlemi ile giderilebilmektedir.

Samsung Galaxy Açma Kapama Tuşu Tamiri

Samsung Galaxy açma kapama tuşu tamiri için Tamirci Abi servisimize bizzat gelebilir, telefonunuzu Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilir, moto kurye ve yerinden servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 2 saat süren Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi işlemi sonrasında size 6 aylık garanti belgesi de verilecektir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi nedeniyle cihazınızdaki bilgilerin silinmesi mümkün değildir. Çünkü power tuşu değişimi gibi donanımsal değişimlerde cihazınızdaki bilgilere erişim sağlanmayıp sadece yedek parça değişimi yapılmaktadır.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Power tuşu değişimi sırasında cihazınız temizlenmekte ve size çalışır vaziyette garanti belgesi ile teslim edilmektedir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi yetkili Samsung servisimizde Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi tamamlandıktan sonra 6 ay süreli garanti belgesi verilmektedir. Telefonunuzda power tuşu ile ilgili oluşabilecek arızalarda bu garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir ve değişim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman teknik servis personelinin sunduğu hizmetlerden biri olan Tamirci Abi’de, Samsung Galaxy açma kapama tuşu değişimi işlemi, orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılıyor. Bu hizmet, cihazınızdaki sorunların kaliteli ve güvenilir bir şekilde çözülmesini sağlar.

Menü