Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Arka Cam Değişimi

Samsung Galaxy arka cam değişimi konusunda titizlikle çalışılması önem teşkil etmektedir. Bunun için de eğer cihazlar garanti kapsamında değilse uzman bir firmadan destek alınması şarttır.

Arka cam değişimi gereksiniminde cihazın yüksekten düşmesi sonucu oluşan deformeler söz konusudur. Özellikle de cihazın arka kamerasında meydana gelen problemlerin giderilmesi halinde cihaz eskisi gibi verimli çalışabilecektir.

Tamirci Abi firması da Samsung yetkili servis görevini üstlenen kaliteli bir firmadır. Firma bünyesinde Samsung Galaxy marka ve model cihazlar başta olmak üzere pek çok akıllı cihaz için tamir hizmetleri sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Arka Cam Değişimi Hizmetleri

Samsung Galaxy arka cam değişimi hizmetinde akıllı cihazın ilk günkü gibi sağlam çalışması hedeflenmektedir. Akıllı cihazların arka kısımlarında çeşitli darbeler ya da düşmeler sonucunda sorunlar meydana gelmesi muhtemeldir.

Bu sorunlar çoğu zaman cihazın arka kamerasının kullanılmamasına da neden olmaktadır. Bu yüzden tamir işlemi ya da parça değişimi uygulamasına gidilmesi uygun görülmektedir.

Samsung a7 arka cam ile ilgili de model bazında bazı uygulamalar yapılmaktadır. Markanın pek çok modeli için arka cam değiştirme uygulamasından faydalanılması mümkündür. Akıllı cihazda oluşan deformeler neticesinde yeni cam ile değişiklik yapılması halinde cihazın ömrü de uzatılmış olacaktır.

Bu konuda her zaman yüzde yüz orijinal yedek parçaların tercih edilmesi de önemlidir. Orijinal olmayan ucuz yedek parçaların kullanılması halinde akıllı cihazların ömrü önemli ölçüde kısalabilir.

Samsung Galaxy Arka Cam Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy arka cam değişimi için belirlenmiş olan fiyat listesinde marka ve model farklılıkları da görülebilir. Samsung arka kamera camı kırıldı fiyat listelerinde Samsung Galaxy model cihazların durumlarına da bakılması gerekmektedir.

Örneğin Samsung S8 arka cam fiyatı, Samsung A7 modeline oranla daha farklı bir fiyat listesine sahiptir. Bunun yanı sıra parça değişim uygulamalarında işçilik de fiyat oluşturulmasına etki eden bir durumdur. Bu konuda en net bilgiye ulaşılması için de Tamirci Abi bünyesinde bulunan müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir. Müşteri temsilcisi, cihazın sorununa göre bir fiyat bilgisi sunacaktır.

Arka Cam Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi yetkili Samsung servisimizde Samsung Galaxy arka cam değişimi tamamlandıktan sonra 6 ay süreli garanti belgesi verilmektedir. Telefonunuzda power tuşu ile ilgili oluşabilecek arızalarda bu garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir ve değişim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Arka Cam Değişimi Teknik Servisi

“Tamirci Abi, uzman teknik servis ekibiyle birlikte 20 yıldan fazla tecrübeye sahip. Samsung Galaxy arka cam değişimi gibi hizmetlerde orijinal yedek parça kullanımı ve kaliteli işçilikle öne çıkıyor.”

Menü