Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Kasa Değişimi

Samsung Galaxy kasa değişimi hizmetleri de Samsung Galaxy marka ve model cihazlarda sıkça tercih edilmektedir. Kasa değişimi için cihazın problemlerine de göz atılması gerekmektedir.

Problemin meydana gelmesi kullanıcı hatası ise bu değişim garanti kapsamında yer almamaktadır. Bunun yanı sıra bazı eski modellerde garanti süresinin aşılmış olması da söz konusu olabilir.

Samsung yetkili servis misyonunun üstlenen bazı özel firmalar da bu konuda kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu firmaların da başında hiç şüphesiz ki Tamirci Abi firması gelmektedir. Samsung Galaxy model cihazlarda kasa değişimi için bu firma tarafından sunulan hizmete güvenilebilir.

Samsung Galaxy Kasa Değişimi Hizmetleri

Samsung Galaxy kasa değişimi için ilk önce sorunun köküne inilmesi faydalı olacaktır. Bazı akıllı cihazlarda yüksekten düşme ya da sert bir darbe alımı sonucunda kasa kısımlarında problemler meydana gelebilir. Hatta bu sorunlar görünmeyen bazı bir takım sorunlara da olanak tanımış olabilir. Bu sebepten dolayı kasa değişimi yapılırken cihazın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Samsung Galaxy cihazlara yönelik yapılan kasa değişim işlemlerinde cihazın modeli de önem teşkil etmektedir. Örneğin J7 prime kasa değişimi farklı yöntemler ile yapılırken Note serisinde daha farklı yöntemler uygulanmaktadır. Note 8 kasa değişimi için de serinin diğer cihazlarına oranla daha farklı bir yol izlenmesi mümkündür.

Samsung Galaxy marka akıllı cihazların ilk günkü gibi sorunsuz çalışması için kasa değişiminin yapılması önemlidir. Bu sayede deforme olmuş cihazların ömrü de önemli bir ölçüde uzatılmış olacaktır.

Samsung Galaxy Kasa Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy kasa değişimi ile ilgili fiyat listesine Tamirci Abi bünyesinde yer alan müşteri temsilcisinden ulaşılabilir. Cihazın modeli ve sorunun kökeni fiyat listesine etki edebilen bir durumdur. Bunun için cihaza uygulanacak olan işlemlerin belirlenmesi ile birlikte net bir fiyat bilgisine ulaşabilir.

Tamirci Abi firması tarafından sunulan parça değişim hizmetleri de her zaman birinci sınıf kalitede hizmetler olmuştur. Firma, yüzde yüz orijinal yedek parça kullanımı ile cihazların daha sağlıklı bir şekilde tamir edilmesine de olanak sağlamaktadır.

Kasa Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi yetkili Samsung servisimizde Samsung Galaxy kasa değişimi tamamlandıktan sonra 6 ay süreli garanti belgesi verilmektedir. Telefonunuzda power tuşu ile ilgili oluşabilecek arızalarda bu garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir ve değişim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Kasa Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişimin 20 yılı aşan tecrübesini uzman teknik servis personeli ile birlikte sunduğu bir hizmet olan Tamirci Abi de Samsung Galaxy kasa değişimi işlemi orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Menü