Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Kasa Değişimi

Samsung Galaxy kasa değişimi hizmetleri de Samsung Galaxy marka ve model cihazlarda sıkça tercih edilmektedir. Kasa değişimi için cihazın problemlerine de göz atılması gerekmektedir.

Problemin meydana gelmesi kullanıcı hatası ise bu değişim garanti kapsamında yer almamaktadır. Bunun yanı sıra bazı eski modellerde garanti süresinin aşılmış olması da söz konusu olabilir.

Samsung yetkili servis misyonunun üstlenen bazı özel firmalar da bu konuda kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu firmaların da başında hiç şüphesiz ki Tamirci Abi firması gelmektedir. Samsung Galaxy model cihazlarda kasa değişimi için bu firma tarafından sunulan hizmete güvenilebilir.

Samsung Galaxy Kasa Değişimi Hizmetleri

Samsung Galaxy kasa değişimi için ilk önce sorunun köküne inilmesi faydalı olacaktır. Bazı akıllı cihazlarda yüksekten düşme ya da sert bir darbe alımı sonucunda kasa kısımlarında problemler meydana gelebilir. Hatta bu sorunlar görünmeyen bazı bir takım sorunlara da olanak tanımış olabilir. Bu sebepten dolayı kasa değişimi yapılırken cihazın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Samsung Galaxy cihazlara yönelik yapılan kasa değişim işlemlerinde cihazın modeli de önem teşkil etmektedir. Örneğin J7 prime kasa değişimi farklı yöntemler ile yapılırken Note serisinde daha farklı yöntemler uygulanmaktadır. Note 8 kasa değişimi için de serinin diğer cihazlarına oranla daha farklı bir yol izlenmesi mümkündür.

Samsung Galaxy marka akıllı cihazların ilk günkü gibi sorunsuz çalışması için kasa değişiminin yapılması önemlidir. Bu sayede deforme olmuş cihazların ömrü de önemli bir ölçüde uzatılmış olacaktır.

Samsung Galaxy Kasa Değişimi Fiyatları

Samsung Galaxy kasa değişimi ile ilgili fiyat listesine Tamirci Abi bünyesinde yer alan müşteri temsilcisinden ulaşılabilir. Cihazın modeli ve sorunun kökeni fiyat listesine etki edebilen bir durumdur. Bunun için cihaza uygulanacak olan işlemlerin belirlenmesi ile birlikte net bir fiyat bilgisine ulaşabilir.

Tamirci Abi firması tarafından sunulan parça değişim hizmetleri de her zaman birinci sınıf kalitede hizmetler olmuştur. Firma, yüzde yüz orijinal yedek parça kullanımı ile cihazların daha sağlıklı bir şekilde tamir edilmesine de olanak sağlamaktadır.

Samsung Galaxy Kasa Değişimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Samsung Galaxy kasa değişimi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şunlardır:

  1. Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Kasa değişimi için orijinal veya yüksek kaliteli Samsung yedek parçalarının kullanılmasına özen gösterilmelidir. Bu, cihazın uyumluluğunu ve dayanıklılığını sağlar.
  2. Uzman Teknik Servis: Kasa değişimi işlemi, deneyimli ve uzman bir teknik servis tarafından gerçekleştirilmelidir. Tamirci Abi gibi güvenilir bir servis seçmek önemlidir.
  3. Garanti Hizmeti: Kasa değişimi sonrasında sunulan garanti süresi kontrol edilmelidir. Tamirci Abi, genellikle işçilik ve parça kalitesine bağlı olarak belirli bir garanti süresi sunar.
  4. Test İşlemi: Kasa değişimi tamamlandıktan sonra, cihazın tamamen işlevsel olduğundan emin olmak için detaylı bir test yapılmalıdır. Bu, herhangi bir hata veya sorunun tespit edilmesine yardımcı olur. Bu test şunları kapsamalı, Şebeke ve wi-fi, ses gelip gitmesi, ön ve arka kamera kontrolünü kapsar.
  5. Kullanıcı Verilerinin Yedeklenmesi: Kasa değişimi işlemi sırasında kullanıcı verilerinin güvenliği önemlidir. Önemli verilerin yedeklenmesi ve güvenli bir şekilde saklanması önemlidir.

Bu hususlara dikkat ederek Samsung Galaxy kasa değişimi işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir ve cihazınızın performansını ve dayanıklılığını koruyabilirsiniz. Kasa değişimi işleminden sonra yumuşak bir kılıf kullanmanız daha sonra düşme ve darbe olması halinde koruyuculuğu arttıracaktır.

Kasa Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi yetkili Samsung servisimizde Samsung Galaxy kasa değişimi tamamlandıktan sonra 6 ay süreli garanti belgesi verilmektedir. Telefonunuzda power tuşu ile ilgili oluşabilecek arızalarda bu garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir ve değişim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Kasa Değişimi Teknik Servisi

“Samsung Galaxy kasa değişimi işlemi, 20 yılı aşan tecrübesi ve uzman teknik servis personeliyle birlikte, Tamirci Abi tarafından orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilir.” Servisimiz teknisyenleri güleryüzlü hizmet anlayışının yanında, uzmanlık alanlarının ustalık belgelerine de sahiptir.

Menü