Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Mikrofon Değişimi

Tamirci Abi de Samsung Galaxy mikrofon değişimi işlemi karşı tarafa konuşma esnasında ses gitmemesi, cızırtılı gitmesi, kısık ses gitmesi veya hiç gitmemesi durumlarında yapılmaktadır. Samsung Galaxy mikrofon arızası için firmamızda Samsung Galaxy mikrofon değişimi işlemi yapılmaktadır.

Samsung Galaxy Mikrofon Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy mikrofon değişim fiyatı, cihazın modeline göre belirlenmektedir. Galaxy serisi cihazların bazı modellerinde mikrofon tipleri farklılık gösterdiği için bu farklılıklar Samsung Galaxy mikrofon değişimi fiyatlarına da yansımaktadır

Samsung Mikrofon Çalışmıyor

Samsung Galaxy mikrofon arızası şikayetleri genel olarak görüşme esnasında karşı tarafa sesin gitmemesi, kısık ya da cızırtılı olmasıdır. Bu durumda Tamirci Abi Samsung yetkili servis personelimiz Samsung mikrofon soket değişimi işlemi yapmaktadır.

Samsung Galaxy Mikrofon Tamiri

Samsung Galaxy mikrofon arızasında tamir işlemi yapılmayıp parça değişimi daha garantili bir çözüm olmaktadır. Bu nedenle Samsung Galaxy mikrofon arızası oluşması durumunda Kadıköy de yer alan teknik servisimize gelerek ya da cihazınızı Yurtiçi kargo ile ücretsiz göndererek Samsung Galaxy mikrofon değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Mikrofon Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy mikrofon değişimi sırasında yapılan işlem soket değişimi olacağı için bilgi kaybı olması olanaksızdır. Güven içerisinde Samsung Galaxy mikrofon değişimi işlemlerinizi Tamirci Abi personelimize yaptırabilirsiniz.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy mikrofon değişimi işlemi yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arası sürebilmektedir. Vakti kısıtlı olup İstanbul içi müşterilerimiz için yerinde servis ile moto kurye hizmetimizde bulunmaktadır.

Mikrofon Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi Samsung yetkili servisimiz tarafından 6 ay Samsung Galaxy mikrofon değişimi garanti süresi verilmektedir. Mikrofon soketi değişimi sonrası sorun oluşması halinde 6 ay süre ile garanti belgesi ibraz edilecek ücretsiz servisimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Mikrofon Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle Kadıköy’de telefon tamiri hizmeti sunan, Samsung yetkili servisi olarak bilinen bir isimdir. Kaliteli hizmet ve zengin tecrübeyi bir araya getirerek, Samsung Galaxy cihazlarınız için mikrofon değişimi işlemini garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Tamirci Abi olarak, her bir müşterimize yüksek standartlarda hizmet sunmayı amaçlıyor ve cihazlarınızın sorunlarını etkili bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Samsung Galaxy mikrofon değişimi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü