Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Ön Kamera Değişimi

Samsung Galaxy ön kameranızda darbe veya çizik gibi kusurlar meydana geldiğinde, istediğiniz kalitede selfie çekmeniz ya da net görüntülü konuşmalar yapmanız mümkün olmamaktadır. Bu tür fiziksel hasarlar, kamera lensinin üzerinde siyah lekelerin oluşmasına, görüntülerin bulanık çekilmesine veya ön kameranın toz ve kir birikmesi nedeniyle düzgün çalışmamasına yol açabilir. Hatta bazen ön kamera tamamen ters çekebilir, açılmayabilir veya siyah bir ekranda açılabilir, bu da kamera uygulamasının kullanımını engelleyen “kamera açılamıyor” gibi hataların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Tamirci Abi’de gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy ön kamera değişimi işlemiyle, bu tür tüm sorunlarınızın ortadan kalkacağını bilmekten memnuniyet duyarız. Uzman teknisyenlerimiz, yüksek kalitede yedek parçalar kullanarak ön kameranızı değiştirecek ve cihazınızı ilk günkü gibi sorunsuz çalışır hale getireceklerdir. Ön kameranızda meydana gelen siyah lekeler, bulanık çekimler, toz ve kir birikimi, ters çekme, açılmama veya siyah ekranda açılma gibi problemler tamamen çözülecektir. Samsung Galaxy cihazınızın ön kamera değişimi sonrası, yüksek kaliteli selfie’ler çekmenin ve kesintisiz görüntülü konuşmalar yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy Ön Kamera Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy ön kamera değişim fiyatı Tamirci Abi de telefonunuzun modeline göre değişmektedir. Tamirci Abi telefon numarası aracılığı ile de bize ulaştığınızda telefon marka ve modelinize uygun ön kamera değişim fiyatı size iletilecektir.

Samsung Ön Kamera Çalışmıyor

Samsung Galaxy ön kamera çalışmıyor şikayeti ile bizlere ulaşan müşterilerimizde en sık rastlanan şikayetler darbe ya da düşme sebebi ile oluşan çatlak ve kırıklar dışında kamera soketinin hasar alması olmaktadır.

Bu durumda Tamirci Abi Samsung teknik servis personelimiz Samsung Galaxy ön kamera değişim işlemi yapmaktadır.

Samsung Galaxy Ön Kamera Tamiri

Tamirci Abi de gerçekleştirilen Samsung Galaxy ön kamera değişim işlemlerinde orijinal Samsung ürünü kullanılmaktadır. Ön kamera arıza ya da hasarlarında tamir işlemi yapılmayıp orijinal parça ile değişim işlemi yapılması uygun görülmektedir.

Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy ön kamera arızası çoğunlukla hasarlara bağlı olduğu için Samsung Galaxy ön kamera değişimi yapılarak sorun halledilebilmektedir. Bu durumda veri kaybı oluşması mümkün değildir. Ancak Samsung ön kamera çalışmıyor sorunu yazılımsal bir hatadan kaynaklı ise bu durumda veri kaybı olması olasıdır.

Böyle bir durumda Samsung teknik servis personelimiz size gerekli bilgileri iletecektir.

Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy ön kamera değişimi, Tamirci Abi’de genellikle yalnızca 45 dakika sürmektedir. Bazı özel durumlarda bu işlem bir saate kadar uzayabilir, ancak Samsung teknik servisimiz, ortalama olarak ön kamera değişim işlemlerini 45 dakika içinde başarıyla tamamlamaktadır.

Bu hızlı servis, cihazınızı en kısa sürede size geri teslim etmemizi sağlar, böylece gününüzü kesintiye uğratmadan telefonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy ön kamera değişimi garanti süresi 6 ay olup kullanıcı hataları dışındaki ön kamera sorunlarında ücretsiz tamir ve parça değişimi hizmeti verilmektedir. Samsung Galaxy ön kamera garanti hizmeti sadece garanti belgesi olması halinde mümkündür.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

İstanbul Kadıköy’de 20 yıldır aynı adreste hizmet veren ve kaliteli telefon tamiri hizmetiyle tanınan Arifler İletişim, tüm Türkiye’ye hizmet sunma amacıyla Tamirci Abi hizmetini hayata geçirmiştir. Bu sayede, İstanbul dışındaki müşteriler de kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirler. Özellikle Samsung Galaxy ön kamera değişimi gibi spesifik ve hassas işlemler için, cihazlarınızı Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bu hizmetle, telefonunuzun ön kamerasındaki sorunları, deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Gönderim işlemleri sırasında cihazınızın güvenliği ve korunması için gereken tüm önlemler alınmakta, böylece cihazınızı güven içinde bize ulaştırabilirsiniz. Tamirci Abi, kaliteli parça değişimi ve profesyonel hizmet anlayışıyla, telefonunuzun eski performansına kavuşmasını sağlar.

Menü