Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Ön Kamera Değişimi

Samsung Galaxy ön kamera da oluşacak darbe, çizik gibi kusurlar istenilen kalite ve netliklerde selfie çekilmesine ya da görüntülü konuşma yapılmasına imkan vermemektedir. Bu durum kimi zaman kamera açılamıyor hataları da ortaya çıkarmaktadır.

Tamirci Abi tarafından yapılacak olan Samsung Galaxy ön kamera değişimi sonrası tüm sorunların ortadan kalkacağını biliyor musunuz?

Samsung Galaxy Ön Kamera Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy ön kamera değişim fiyatı Tamirci Abi de telefonunuzun modeline göre değişmektedir. Tamirci Abi telefon numarası aracılığı ile de bize ulaştığınızda telefon marka ve modelinize uygun ön kamera değişim fiyatı size iletilecektir.

Samsung Ön Kamera Çalışmıyor

Samsung Galaxy ön kamera çalışmıyor şikayeti ile bizlere ulaşan müşterilerimizde en sık rastlanan şikayetler darbe ya da düşme sebebi ile oluşan çatlak ve kırıklar dışında kamera soketinin hasar alması olmaktadır.

Bu durumda Tamirci Abi Samsung teknik servis personelimiz Samsung Galaxy ön kamera değişim işlemi yapmaktadır.

Samsung Galaxy Ön Kamera Tamiri

Tamirci Abi de gerçekleştirilen Samsung Galaxy ön kamera değişim işlemlerinde orijinal Samsung ürünü kullanılmaktadır. Ön kamera arıza ya da hasarlarında tamir işlemi yapılmayıp orijinal parça ile değişim işlemi yapılması uygun görülmektedir.

Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy ön kamera arızası çoğunlukla hasarlara bağlı olduğu için Samsung Galaxy ön kamera değişimi yapılarak sorun halledilebilmektedir. Bu durumda veri kaybı oluşması mümkün değildir. Ancak Samsung ön kamera çalışmıyor sorunu yazılımsal bir hatadan kaynaklı ise bu durumda veri kaybı olması olasıdır.

Böyle bir durumda Samsung teknik servis personelimiz size gerekli bilgileri iletecektir.

Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy ön kamera değişim işlemi Tamirci Abi de sadece 45 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bazı cihazlarda bu işlem 1 saate kadar sürüyor olsa da Samsung teknik servisimiz ortalama 45 dakika içerisinde Samsung Galaxy ön kamera değişim işlemini tamamlamaktadır.

Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy ön kamera değişimi garanti süresi 6 ay olup kullanıcı hataları dışındaki ön kamera sorunlarında ücretsiz tamir ve parça değişimi hizmeti verilmektedir. Samsung Galaxy ön kamera garanti hizmeti sadece garanti belgesi olması halinde mümkündür.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

İstanbul Kadıköy de 20 yıldır aynı adreste telefon tamiri hizmeti sunan Arifler iletişim, kaliteli hizmetini tüm Türkiye’ye sunabilmek için Tamirci Abi hizmetini başlatmıştır. İstanbul dışındaki tüm illerdeki müşterilerimiz Samsung Galaxy ön kamera değişimi için cihazlarını Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirler.

Menü