Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Sensör Değişimi

Samsung Galaxy cihazlarda hareketleri algılayan pek çok sensör yer almaktadır. Bu sensörlerden biri arızalandığı zaman Samsung Galaxy sensör değişimi yapılması gerekli olmaktadır.

Tamirci Abi teknik servisimize ulaştığınızda sensör arızasına yönelik şikayetleriniz dinlenerek hangi soket değişimi yapılacağı belirlenir ve ilgili Samsung Galaxy sensör değişimi orijinal parça ile değişimi yapılır.

Samsung Galaxy Sensör Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy sensör değişimi fiyatı cihazınızın modeline ve değişim yapılacak olan ilgili sensöre göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle Tamirci abi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak en güncel Samsung Galaxy sensör değişim fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Sensör Arızası

Samsung Galaxy sensör arızası işleminde ilk yapılması gereken hangi sensörde arıza olduğunun tespit işlemidir. Samsung Galaxy cihazlarda pek çok sensör bulunmaktadır.

Bu sensörlerden kısaca bahsetmek gerekirse; Işık Sensörü, İvmeölçer Sensörü, Jiroskop Sensörü, Manyetometre Sensörü, Yakınlık Sensörü, Parmak İzi Sensörü olmaktadır.

Samsung Galaxy Sensör Tamiri

Samsung Galaxy sensör tamiri işlemi için ilk adım arızalı olan sensörün tespit edilmesidir. En sık karşılaşılan Samsung Galaxy sensör arızası ise ışık sensörü, yakınlık sensörü ve parmak izi sensörü olmaktadır.

Arızalı olan sensör tespit edildikten sonra orijinal yedek parçası ile kısa sürede değiştirilerek garanti belgesi eşliğinde cihaz sahibine teslim edilir.

Sensör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy sensör değişimi sırasında cihaz resetleme işlemi yapılmadığı için bilgilerinizin silinmesi ya da verilerinizin kaybolması mümkün değildir. Tamirci Abi de tüm işlemler eğitimli ve tecrübeye sahip Samsung yetkili teknik servis personelince gerçekleştirilir.

Sensör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy sensör değişim işlemi değiştirilecek sensöre göre farklı olabilmektedir. Genellikle Samsung Galaxy sensör değişimi 45 dakika ile 1 saat arası sürmektedir.

Sensör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi gerçekleştirdiği Samsung Galaxy sensör değişimi sonrası 6 ay garanti süresi sunmaktadır. Samsung sensör değişimi yapıldıktan sonra garanti belgesi verilmektedir.

Olası arızalarda ücretsiz olarak garanti kapsamından yararlanabilmeniz için garanti belgenizi saklamanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Sensör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, güven ve kalitenin tek adresi olarak, 20 yıldır Kadıköy’de aynı adreste hizmet vermektedir. Samsung Galaxy sensör değişimi konusunda uzmanlaşmış olan Tamirci Abi, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazınızın sensör sorunlarını profesyonel bir şekilde çözmektedir.

Sensör arızaları, telefonunuzun birçok işlevini doğrudan etkileyebilir; bu nedenle, sorunun hızlı ve etkili bir şekilde giderilmesi önemlidir. Tamirci Abi, Samsung Galaxy cihazınızın sensör değişimi ihtiyaçlarınızda kaliteli servis anlayışı ve yılların getirdiği tecrübe ile hizmetinizdedir.

Menü