Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Açma Kapama Tuşu Değişimi

Xiaomi açma kapama tuşu arızaları kullanıcıları çoğu zaman zor duruma düşürmektedir. Zira Xiaomi açma kapama tuşu çalışmadığı zamanlarda telefonunuzu açmak imkansız bir hale dönüşecektir.

Böyle bir durumda Tamirci Abi kalitesi ile Xiaomi açma kapama tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Xiaomi açma kapama tuşu değişim fiyatı kullanılacak olan parça modeline göre farklı olabilmektedir. Bu nedenle Tamirci Abi web sitemizden power tuşu değişimi için doğru cihaz modelini seçmeniz ve Xiaomi açma kapama tuşu değişim hizmet satın almanız en doğrusu olacaktır.

Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Xiaomi açma kapama tuşu çalışmıyor sorunu çoğunlukla cihazın kullanım imkanını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Power tuşu arızaları nedeniyle cihaz açılmaz ve telefonu kullanmak da mümkün olmaz. Açma kapama tuşu kendi kendine basıyor, hiç basmıyor veya takılı kalması durumunda uzman bir servisten destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Tamirci Abi olarak Xiaomi açma kapama tuşu çalışmıyor sorunlarınızda orijinal Xiaomi yedek parçası ile Xiaomi power tuşu değişimi gerçekleştirmekteyiz.

Xiaomi Açma Kapama Tuşu Tamiri

Xiaomi açma kapama tuşu tamiri yapıla bilen arızalardan değildir. Power tuşu arızası için yapılabilecek tek işlem Xiaomi açma kapama değişimi olacaktır.

En fazla 2 saat içerisinde gerçekleştirilecek Xiaomi açma kapama tuşu değişimi sonrasında 6 ay süreli Tamirci Abi garantisi de verilmektedir.

Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi cihazındaki verilerin silinmesi ancak yazılımsal müdahale yapılması ile oluşabilir. Oysaki Tamirci Abi de yapılacak olan Xiaomi açma kapama tuşu değişimi sadece parça değişimi olduğu için veri kaybı yaşamazsınız.

Xiaomi Açma Kapama Tuşu Değişimi Süresi Nedir?

Xiaomi açma kapama tuşu değişimi en fazla 2 saat süren bir işlemdir. Beklemek istemeyen müşterilerimiz için ek ücret karşılığında moto kurye hizmetimizde bulunmaktadır.

Hatta yerinde servis imkanı ile İstanbul içinde adresinize gelerek Xiaomi açma kapama tuşu değişimi yapılmaktadır.

Xiaomi Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi tarafından verilen tüm hizmetler olduğu gibi Xiaomi açma kapama tuşu değişimi içinde 6 ay süreli garanti sertifikası verilmektedir. Belge ibrazı istendiği için garanti sertifikanızı saklamanız önemle rica olunur.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık deneyimini Xiaomi kullanıcılarına açma kapama tuşu değişimi konusunda uzman, hızlı ve kaliteli hizmet olarak sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan bu hizmet, Xiaomi yetkili servisi olarak sorunlarınıza profesyonel çözümler getiriyor.

Menü