Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Arka Cam Değişimi

Xiaomi telefonların bazı modellerinin arkası cam olarak tasarlanmıştır. Arkası cam olan telefonlarda size yaşanan en büyük sorun kırık ve çatlakların oluşmasıdır.

Böyle bir durumda Tamirci Abi servis sonrası 6 ay hizmet garantisi ile Xiaomi arka cam değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Arka Cam Değişim Fiyatları

Xiaomi arka cam hasarlarında yapılacak olan işlem Xiaomi arka cam değişimi fiyatları, model model farklı olmaktadır. Orijinal servis ürünü ile gerçekleştirilecek olan Xiaomi arka cam değişim fiyatı için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.

Xiaomi Arka Cam Tamiri

Xiaomi arka cam hasarlarında çoğunlukla arka cam değişimi yapılması tercih edilmektedir. Xiaomi arka cam tamiri sizlere sağlıklı bir çözüm sunmaz. Kalıcı ve en etkili çözüm orijinal Xiaomi arka cam değişimi yapılarak mümkündür.

Arka Cam Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Xiaomi arka cam değişimi Tamirci Abi de yapılırken veri kaybı yaşamanız mümkün değildir. Zira yapılacak işlem sadece arka cam değişimi olacağı için cihazınızda veri kaybı olmayacaktır.

Tamirci Abi de Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi arka cam değişimi Tamirci Abi de ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre içerisinde sizi firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. İstanbul içi müşterilerimiz için ekstra ücretli olarak yerinde servis hizmeti ve moto kurye hizmeti de sunulmaktadır.

İstanbul dışı müşterilerimiz ise Xiaomi arka cam değişimi için ücretsiz kargo ile gönderim avantajından faydalanabilirler.

Arka Cam Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Xiaomi arka cam değişimi garanti süresi Tamirci Abi de 6 ay olarak uygulanmaktadır. Tamirci Abi garanti hakkınızı kullanmak için Xiaomi arka cam değişimi sonrası verilen garanti sertifikasını ibraz etmeniz gereklidir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Arka Cam Değişimi Teknik Servisi

Kaliteli ve garantili olarak Xiaomi arka cam değişimi hizmeti sunan Tamirci Abi, Arifler iletişimin çatışı altında bulunan Xiaomi yetkili servisidir.

20 Yıllık tecrübeyi tüm Türkiye ile buluşturmak isteyen Tamirci Abi de garantili ve orijinal yedek parça değişimi ile teknik servis sunulmaktadır.

Menü