Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Kamera Camı Değişimi

Xiaomi kamera camı çeşitli darbeler sonrası hazar aldı ise çekeceğiniz resimler ya da videolar bozuk bir görüntüye sahip olacaktır. Kamera kullanımınızı engelleyen kamera camı sorunlarında Tamirci Abi tarafından Xiaomi kamera camı değişimi yapılmaktadır.

Xiaomi Kamera Camı Değişim Fiyatı

Xiaomi kamera camı değişim işlemi yaptırmak istediğinizde Tamirci Abi Xiaomi kamera camı değişim fiyatı olarak her modelde farklı fiyat uygulandığını söylemek isteriz.

Bu nedenle Xiaomi telefonunuzun modelini seçmeniz kamera değişim fiyatı hakkında doğru bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Xiaomi Kamera Camı Sorunları

Hem ön kamera hem de arka kamera düşme ya da çarpma sonrası hasar alabilir ve kamera camı üçerinde çizik, çatlak oluşabilir. Bu durum kameranızı kullanmanızı engelleyen bir sorundur. Hatta kamera çekimlerde flue görünüm, kamerada siyah lekeler, odak sorunları ve ön kamera açılmıyor arızası ile karşılaşabilirsiniz

Bu nedenle Tamirci Abiye başvuru yaptığınızda öncelikle hasarın sadece cam ile sınırlı kalıp kalmadığı kontrol edilir. Kameranın çalışmasında da bir sorun tespit edilirse ilgili kamera değişim işlemi yapılır.

Sadece cam üzerindeki hasar mevcut ise bu durumda orijinal Xiaomi kamera camı değişimi yapılması yeterli gelmektedir. Yapılacak işlem hususunda Xiaomi teknik servisimiz size gerekli tüm bilgileri iletecektir.

Kamera Camı Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Kamera camı cihazınızın bilgilerine erişim sağlayan bir aksam değildir. Bu sebeple Xiaomi kamera değişimi yapılırken sadece ilgili cam değiştirilir ve bilgileriniz silinmeden güvende durur.

Kamera Camı Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Xiaomi kamera camı değişim süreci en fazla 45 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süreç içerisinde Xiaomi teknik servis personelimizin sorun tespiti için geçirdiği süreç ve Xiaomi kamera camı değişimi yer almaktadır.

Kamera Camı Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi kamera camı değişimi sonrasında teknik servis elemanımız tarafından size 6 ay garanti sunulmaktadır. Bu garanti sürecinden faydalanabilmeniz garanti koşulları kapsamında olup garanti belgesinin gösterilmesi durumunda geçerli olmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Kamera Camı Değişimi Teknik Servisi

Alanında uzman personellerin hizmet verdiği Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübesi ile Kadıköy de hizmet vermektedir. Hizmet verdiği bölge İstanbul ile sınırlı olmayıp Türkiye’nin her bir ilinden ücretsiz kargo ile Xiaomi kamera camı değişim talepleri yerine getirilmektedir.

Menü