Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Kulaklık Soketi Değişimi

Xiaomi kulaklık soketi arızası telefon ile yaşanan problemlerde en sık gözlemlenen arızalardan biridir. Soketin zorlanması, sert bastırılması ya da darbe almasına bağlı oluşan soket arızalarında Tamirci Abi tarafından Xiaomi kulaklık soket değişimi yapılmaktadır.

Xiaomi Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

Xiaomi kulaklık soketi değişim fiyatı için belirleyici olan cihaz modelidir. En iyi kulaklık soket değişimi fiyatları sunan Tamirci Abi verdiği her hizmeti garantili olarak sunmaktadır.

Hızlı, kaliteli ve en iyi Xiaomi kulaklık soketi değişim fiyatı sunan Tamirci Abi’de 40 dakika da kulaklık soket değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Kulaklık Soketi Arızası

Xiaomi kulaklık soketi arızası sebeplerini ele aldığımızda genel olarak sıvı teması, aşırı zorlama ve darbe kaynaklı oluştuğu söylenebilir. Kulaklık kullanımını engelleyen bu arıza sadece Xiaomi kulaklık soketi değişimi ile giderilebilmektedir. Yanlış kullanım ve kullanıcı hataları sonucu kulaklık soketinde oluşan arızalar genellikle kulaklık algılamıyor, içine su kaçtı, cızırtı yapıyor, kulaklık çalışmıyor gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Xiaomi Kulaklık Soketi Tamiri

Xiaomi kulaklık soketinde oluşan hasar çok küçük ise kimi zaman bu durum Xiaomi kulaklık soketi tamiri yapılarak giderilir. Kulaklık soketi hasar almamış, sadece yerinden çıkmış ise soket yerine yerleştirilerek sorun giderilebilmektedir.

Bunun dışındaki tüm hasarlarda Tamirci Abi de yapılacak işlem Xiaomi kulaklık soketi değişimi olmaktadır.

Kulaklık Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi kulaklık soketi arızası donanımsal bir sorun olduğunu göstermektedir. Tamirci Abi Xiaomi yetkili servis elemanı tarafından cihazınız incelendikten sonra ön görülen işlem parça değişimi ise Xiaomi kulaklık soketi değişimi sonrası bilgilerinizde kayıp yaşamazsınız.

Kulaklık Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi’de yapılacak olan Xiaomi kulaklık soketi değişimi yaklaşık olarak 40 dakikalık bir süreci içermektedir. Kadıköy de bulunan servisimize gelerek kulaklık soketi değişimi yaptırabileceğiniz gibi ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanarak kargo gönderimi de yapmanız mümkündür.

Xiaomi Kulaklık Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi kulaklık soketi değişimi sonrasında Tamirci Abi tarafından 6 ay garanti hizmeti sunulmaktadır. 6 Aylık garanti hizmetimizden faydalanabilmeniz için garanti koşullarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Kulaklık Soketi Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Kadıköy’de 20 yıla yakın süredir telefon tamiri hizmeti sunan bir teknik servistir. Xiaomi cihazlarınızın kulaklık soketi değişimi ihtiyaçlarınız için, yetkili servis olarak, en uygun fiyat ve en yüksek kalite standartlarında hizmet vermeye hazırız. Profesyonel ekibimizle kulaklık soketi sorunlarınızı çözüme kavuşturarak, cihazınızın mükemmel ses deneyimine kavuşmasını sağlıyoruz.

Menü