Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Mikrofon Değişimi

Xiaomi cihazınızda mikrofon sorunları mı yaşıyorsunuz? Görüşmeler sırasında sesinizin karşı tarafa ulaşmaması veya ses kalitesinin cızırtılı olması gibi problemlerle mi karşılaşıyorsunuz? Tamirci Abi, Xiaomi mikrofon sorunlarınıza profesyonel çözümler sunar.

Orijinal Xiaomi mikrofon değişimi hizmetimizle, cihazınızın ses kalitesini ilk günkündeki gibi mükemmel hale getirmeyi taahhüt ediyoruz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Xiaomi mikrofon arızalarınızı hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Xiaomi Mikrofon Değişim Fiyatı

Xiaomi’nin geniş telefon model yelpazesi nedeniyle, mikrofon değişim fiyatları da modelden modele değişiklik göstermektedir. Cihazınızın modeline özel mikrofon değişim fiyatlarını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Xiaomi modeline sahip olursanız olun, arıza ve sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyarız. Her türlü Xiaomi telefon sorunu için profesyonel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Xiaomi Mikrofon Çalışmıyor

Xiaomi mikrofon çalışmıyor, ses boğuk gidiyor, hiç gitmiyor, sesim cızırtılı gidiyor ya da karşı taraf benim sesimi duymuyor gibi sorunlar için Tamirci Abi de Xiaomi mikrofon değişimi yapılmaktadır.

Orijinal Xiaomi mikrofon ile yapılan bu işlem sonrasında mikrofon çalışmıyor sorunlarınız tamamen ortadan kalkmaktadır.

Xiaomi Mikrofon Tamiri

Xiaomi mikrofon çalışmıyor problemi ilen Tamirci Abi’ye ulaşan taleplerde mikrofon tamiri değil de mikrofon değişimi yapılması uygun görülmektedir.

Zira çok ufak ve hassas parçaların tamiri sonrasında beklenen uzun süreli verimin elde edilmesi zordur.

Mikrofon Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi mikrofon değişimi esnasında veri kaybetmeniz mümkün değildir. Çünkü cihazınızda yapılan işlem sadece mikrofon soketinin değiştirilmesi olmaktadır. Bu işlem cihazınızda veri kaybetmenize neden olmaz.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakika ile en fazla 1 saat içerisinde tamamlanan Xiaomi mikrofon değişimi hizmetimizden Kadıköy teknik servisimize gelerek faydalanabilirsiniz.

İstanbul dışı müşterilerimizin Xiaomi mikrofon değişimi ihtiyaçları için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul için ek ücret ile yerinde servis veya moto kurye hizmetlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Mikrofon Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi mikrofon değişimi hizmetini Xiaomi yetkili servisi olarak sunmaktadır. Bu nedenle servis sonrası 6 ay süreli Xiaomi mikrofon değişimi garanti süresi mevcuttur.

Garanti hizmetimizden faydalanabilmeniz için garanti belgesini ibraz etmeniz ve sorununuzun garanti koşullarını taşıması gereklidir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Mikrofon Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Xiaomi cihazlar için yetkili servis hizmetlerini, 20 yıla yakın tecrübesiyle sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve rekabetçi fiyat politikamız ile Xiaomi mikrofon değişimi konusunda en iyi çözümleri sizlere sağlıyoruz.

Tecrübemiz ve uzman ekibimizle, Xiaomi cihazlarınızın mikrofon sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Xiaomi mikrofon değişimi ihtiyacınız için bizimle iletişime geçerek, kaliteli servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Menü