Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Mikrofon Değişimi

Xiaomi mikrofon arızası mı yaşıyorsunuz? Görüşme sırasında sesiniz hiç gitmiyor ya da cızırtılı mı gidiyor? Xiaomi mikrofon sorunlarının çözümü Tamirci Abi ile artık kolay. Orijinal Xiaomi mikrofon değişimi ile ilk günkü ses kalitesini yakalamanızı vaat ediyoruz.

Xiaomi Mikrofon Değişim Fiyatı

Xiaomi telefonların pek çok modeli bulunduğu için Xiaomi mikrofon değişim fiyatları da çeşitlidir. Xiaomi cihaz modelinizin seçimine uygun mikrofon değişim fiyatını öğrenmek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü Xiaomi arıza ve sorunlarınızda size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Xiaomi Mikrofon Çalışmıyor

Xiaomi mikrofon çalışmıyor, sesim cızırtılı gidiyor ya da karşı taraf benim sesimi duymuyor gibi sorunlar için Tamirci Abi de Xiaomi mikrofon değişimi yapılmaktadır.

Orijinal Xiaomi mikrofon ile yapılan bu işlem sonrasında mikrofon çalışmıyor sorunlarınız tamamen ortadan kalkmaktadır.

Xiaomi Mikrofon Tamiri

Xiaomi mikrofon çalışmıyor problemi ilen Tamirci Abi’ye ulaşan taleplerde mikrofon tamiri değil de mikrofon değişimi yapılması uygun görülmektedir.

Zira çok ufak ve hassas parçaların tamiri sonrasında beklenen uzun süreli verimin elde edilmesi zordur.

Mikrofon Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi mikrofon değişimi esnasında veri kaybetmeniz mümkün değildir. Çünkü cihazınızda yapılan işlem sadece mikrofon soketinin değiştirilmesi olmaktadır. Bu işlem cihazınızda veri kaybetmenize neden olmaz.

Mikrofon Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

45 Dakika ile en fazla 1 saat içerisinde tamamlanan Xiaomi mikrofon değişimi hizmetimizden Kadıköy teknik servisimize gelerek faydalanabilirsiniz.

İstanbul dışı müşterilerimizin Xiaomi mikrofon değişimi ihtiyaçları için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul için ek ücret ile yerinde servis veya moto kurye hizmetlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Mikrofon Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Tamirci Abi mikrofon değişimi hizmetini Xiaomi yetkili servisi olarak sunmaktadır. Bu nedenle servis sonrası 6 ay süreli Xiaomi mikrofon değişimi garanti süresi mevcuttur.

Garanti hizmetimizden faydalanabilmeniz için garanti belgesini ibraz etmeniz ve sorununuzun garanti koşullarını taşıması gereklidir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Mikrofon Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Xiaomi yetkili servis hizmetlerini Arifler İletişim çatısı altında sürdürmektedir. Tamirci Abi, 20 Yıla yakın tecrübesi ile en kaliteli ve en iyi Xiaomi mikrofon değişimi fiyatları sunmaktadır.

Menü