Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Xiaomi telefonlarınızda en sık kullanılan kısımlardan biri de ses açma kapama tuşu olmaktadır. Belirli bir kullanım süresi sonrasında Xiaomi ses açma kapama tuşu arızası yaşanma olasılığı ise oldukça yüksektir.

Xiaomi ses açma kapama tuşu değişimi yapılarak çözülebilen bu sorun, orijinal yedek parça ile Tamirci Abi de gerçekleştirilebilmektedir.

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu Değişim Fiyatı

Xiaomi telefonunuzda oluşacak arızalarda değişim fiyatları cihaz modeline göre farklı olmaktadır. Bu nedenle Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişim fiyatları hakkında bilgi alabilmek için cihaz modelinizi seçerek bilgi alabileceğiniz gibi Tamirci Abi telefon numaralarımızdan arayarak da öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Telefonunuzu sessize almak ya da sesini yeniden açmak için sıkça kullandığınız Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu çalışmıyor ise Tamirci Abi de değişim talebi oluşturabilirsiniz. 30 dakikalık bir süre içerisinde Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişimi yapılabilmektedir.

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu Tamiri

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu tamiri için en çok tercih edilen yöntem parça değişimi olmaktadır. Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişimi yapıldığında çok daha uzun süreli cihazınızı kullanma imkanına sahip olabilmektesiniz.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Cihazınızdaki verilerin silinmesi ancak cihazın resetlenmesi halinde mümkün olur. Oysaki Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişim işleminde resetleme yapılmadığı gibi sadece açma kapama tuşu değiştirilmektedir.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişim işlemi Tamirci Abide sadece 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Cihazınızın orijinali ile değiştirilen ses açma kapama tuşu çalışır vaziyette size teslim edilir.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişim sonrasında Tamirci Abi Garanti Sertifikasını istemeyi unutmayın. 6 aylık süreye sahip olan garanti sertifikası ile Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişimi kaynaklı sorunlarınız ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Teknik Servisi

Xiaomi Ses Açma Kapama Tuşu değişimi teknik servisi olarak hizmetlerini tüm Türkiye’ye en iyi fiyatlar ile sunan Tamirci Abi, Arifler İletişim tarafından hayata geçirilmiştir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatın arkasında 20 yıllık tecrübeye sahip bir ekip bulunmaktadır.

Menü