Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Titreşim Motoru Değişimi

Hareketli bir mekanizması bulunan Xiaomi titreşim motoru sık görülen arızalardan biridir. Titreşim özelliğinin çalışmaması Xiaomi telefonunuzu kullanırken bazı adımlarda eksikliğini hissedeceğiniz bir sorundur.

Xiaomi titreşim motoru arızası oluştuysa Tamirci Abi de orijinal servis ürünü kullanılarak titreşim motoru değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Titreşim Motoru Değişim Fiyatı

Xiaomi titreşim motoru değişim işlemlerinde kullanılacak yedek parça modeli fiyatı belirlemektedir. En iyi Xiaomi titreşim motoru fiyatı nedir öğrenmek için cihaz modelinizi doğru seçmeniz önerilir.

Daha detaylı bilgi almak ve Xiaomi telefon arızaları hakkında bilgi almak için servisimizi arayabilirsiniz.

Xiaomi Titreşim Motoru Çalışmıyor

Xiaomi titreşim motoru çalışmıyor arızası yaşadığınızda Tamirci Abi de 30 dakika içerisinde değişimi yapılabilmektedir. Orijinal Xiaomi markalı servis ürünü kullanılmakta ve servis sonrası garanti verilmektedir.

Xiaomi Titreşim Motoru Tamiri

Xiaomi titreşim motoru tamiri oldukça kolay ve kısa sürede çözümlenebilen bir problemdir. Tamirden ziyade parça değişimi olarak gerçekleştirilen işlemde sadece orijinal Xiaomi titreşim motoru kullanılmaktadır.

Titreşim Motoru Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi titreşim motoru değişimi sonrası bilgiler silinir mi endişesi yaşamanıza gerek yoktur. Zira bu işlem sadece parça değişimi olarak tamamlanır ve cihaz resetleme işlemine gerek duyulmaz.

Bu nedenle kişisel verilerinize erişilmesi ya da bilgilerinizin silinmesi söz konusu olamaz.

Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Xiaomi titreşim motoru değişim işlemi Tamirci Abi de uzman Xiaomi teknik servis personeli tarafından yapıldığı için ortalama olarak 30 dakika sürmektedir.

İstanbul dışından gönderilen ücretsiz kargolarınız hızlı bir şekilde işleme alınarak cihazınız en geç 2 gün içerisinde size gönderilmektedir

Titreşim Motoru Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi titreşim motoru değişim sonrası verilen garanti süresi 6 ay olarak uygulanır. Garanti koşulları kapsamında sunulan garanti hizmetimiz sizlerin kullanımına bağlı hatalarda kapsam dışı kalmaktadır.

Ayrıca garanti hizmetimizden faydalanabilmeniz için Xiaomi titreşim motoru değişimi sonrası verilen garanti belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Titreşim Motoru Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişimin bir iştiraki olarak İstanbul dışına da Xiaomi teknik servis hizmeti sunan Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübenin eseridir.

Menü