Apple Watch, sadece bir saat olarak düşünülmemeli. Hizmet verdiği birçok sosyal alan ile size bir takım verileri sağlar. Apple Watch, sağlık planlamalarınızdan, sosyal hatırlatıcılara kadar çoklu kullanım fonksiyonu ile fark oluşturur. Temininden sonra ise bazı koruma seçenekleri düşünebilirsiniz. Bu koruma seçenekleri kişinin kendi kullanımına göre farklılıklar göstermektedir. Apple Watch, aynı zamanda titanyum kasası ve dayanıklı yapısı ile kullanım konforunuzu bir adım öne çıkarır. Herhangi bir darbe sonrası cihazınızın ekranı zarar görebilir ve Apple Watch ekran değişimi işlemi yapılması gerekebilir. Bunu önlemek için Apple Watch nasıl korunur, kullanım süresi nasıl uzatılır şu şekilde sıralayabiliriz; 

  • Apple Watch’un suya karşı hem kendi içinde belirli ayarlarını yapmalı hem de çok aşırı derecede su ile temasından kaçınmanız gerekir. 
  • Apple Watch’ı orijinal ekran koruyucuları ile korumalısınız. Ciddi düşme, çarpma gibi fiziki hasarlardan korumanız gerekir. 
  • Apple Watch’un, kayıp ve çalıntılara karşı, cihazı bul uygulamalarını devamlı olarak aktif tutmalısınız. 

Bu opsiyonlar dikkate alındığı zaman Apple Watch kullanımı ve korunması daha da artmış olacaktır. Apple Watch’un da tüm bu tedbirlere rağmen arızalanması mümkündür. Apple Watch tamir ve teknik servis alanında profesyonel hizmet veren Tamirci Abi ile temasa geçebilirsiniz. Sorunun analizi ve çözümü ile ilgili pratik hizmet alabilirsiniz. 

Apple Watch Ekran Değişimi 

Apple Watch ön cam değişimi, yetkili servis ve yetkinliği olan Tamirci Abi firması tarafından yapılabilir. Tekrardan yeni bir cihaz almaktansa Apple Watch ön cam değişimi veya tamiri sağlanabilir.  Akla gelen ilk soru şu olacaktır; değişen ekran eskisi gibi olacak mı? Bunun cevabı şu şekilde verilebilir: Apple Watch ön cam değişimi yapıldıktan sonra dokunmatik hassasiyeti görüntü kalitesi aynı şekilde devam edecektir. Ancak Apple Watch ön cam değişimi yapıldıktan sonra, su geçirmezlik bantları yenilenmiş dahi olsa su geçirme ihtimali bulunabilir. Bu sebepten ötürü cihazın su ile olan temasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Sorun sadece dokunmatik ise cam değişimi ile bu sorun ortadan kalkacaktır. Çünkü cam değişikliğinde dokunmatik panel de değişecektir. Ekranınızın değişimi yapıldıktan sonra dokunmatik hızı, parlaklığı ve çözünürlüğü aynı kalitede devam edecektir.

Apple Watch ekran değişimi yapıldıktan sonra bilgilerin silinmesi pek mümkün değildir. Ancak, tedbir olarak bilgilerin yedeklemesi yapılabilir. Bu da müşteri için ekstra avantajlı bir durum olarak ortaya çıkar. Apple, tamiri ve onarımı zor bir cihazdır, bu sebepten ötürü tadilatı yapılırken özen gösterilmesi gerekir. Tamirci Abi bu konuda hem makine ekipman olarak hem de yetkinliği olan uzman kişiler tarafından gerekli özeni gösterecektir. Apple Watch ekran değişim fiyatı yapılacak işleme göre farklılık gösterebilir. Bunun için de en doğru fiyatlandırma yapılabilmesi için uzman analizlerin arızayı tespiti ve fiyatlandırmayı tamamlanması beklenmelidir. 

Apple Watch Tamiri ve Teknik Servisi 

Apple tamiri çok hassas davranılması gereken adımlar içerir. Tamirat için yalnızca teknik bilgiler yeterli değildir. Gerekli cihazları bünyesinde bulunduran Tamirci Abi, bu alanda öne çıkmaktadır.  Apple Watch tamiri ve teknik servisi hizmeti sağlayan firma bu alanda gerekli eğitimleri almış ve gerekli donanımlara sahiptir. Uzman bir teknik kadro ve hizmet sağlayan Tamirci Abi birçok avantaj sağlar. Bu durum sizin açınızdan da önem arz eder, çünkü tamir işlemine başlanabilmesi için arıza tespitinden tamirine kadar tüm adımlar hassas bir şekilde ilerleyecektir. 

Apple Watch tamirini ve teknik servisini sağlayan Tamirci Abi makine ekipman desteği de vermektedir. Çünkü bu cihazların başka bir şekilde tamiri mümkün olmayacaktır. Özel sökme takma aletleri, vakumlama cihazları ve görüntüleme aletleri ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde tamir işlemleri gerçekleştirilecektir. Burada önemli olan durum, arızanın doğru bir şekilde tespit edilmesidir. Tespiti yapılan arıza en doğru bir şekilde giderilip, tüm kontrolleri sağlandıktan sonra cihaz sahibine teslim edilir. Apple Watch tamiri ve teknik servisi hizmeti veren Tamirci Abi sayesinde cihazınızı eskisi gibi çalışır hale getirebilirsiniz. 

Garantili Apple Watch Tamiri 

Apple Watch ile ilgili tamir ve teknik hizmet süreçleri şu şekilde ilerler:

  • Öncelikle arıza tespiti net olarak yapılır. 
  • Uygulanacak yöntem belirlenir ve size bununla alakalı bilgiler verilir. 
  • Fiyat ve gerekli şartlarda anlaşıldıktan sonra tamirat yapılır ve cihaz teslim edilir. 

Sonrasında ise garanti süreci ve kapsamı hakkında bir yazılı evrak verilir. Garantili Apple Watch tamiri yapan Tamirci Abi genel olarak süreçlerini bu şekilde ilerletir. Garanti kapsamına giren hususları net olarak belirtir ve süresi hakkında yazılı olmak kaydı ile belge düzenler. Bu evrak sayesinde vermiş olduğu teknik servis hizmetini garanti altına alır. Teknik anlamda yaşayacağınız sorunun teminatı Tamirci Abi firması olacaktır. Tamirci Abi için ise kapsam dışında kalan bir başvuru esnasında kendisini resmi olarak ifade edebilme alanı tanıyacaktır. Tamirci Abi hem teknik anlamda hem de hizmet kalitesi alanında bir adım öne çıkmaktadır. Profesyonel ekip, kurumsal yapısı ile yeterli güvence sağlamaktadır. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü