En iyi kameraya sahip telefonlar listesi her yıl yeniden güncellenmektedir. Son yılların akıllı telefon trendlerine bakıldığında da kamera sistemi başarılı olan modeller karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de son yıllarda üretilen telefonların arka kameralarının büyük bir kısmı profesyonel kameralar ile yarışır hale gelmiştir.

Yalnızca arka kamera ile de sınırlı kalmayan dev akıllı telefon firmaları, ön kamerası iyi telefonlar piyasaya sürmek adına birbirleriyle yarışır hale gelmiştir. Biz de bundan yola çıkarak en iyi kameraya sahip telefonlar listesini sizler için derleyip güncellemek istedik.

En iyi Kameraya Sahip Telefonlar Listesi

En iyi kameraya sahip telefonlar sıralaması içinde geçtiğimiz senenin de piyasaya damga vuran modelleri yer alıyor. Pek çok akıllı telefon üreticisi, en başarılı kamera sistemini üretmek adına birbirleri ile yarış haline girmişti.

Bunun da neticesinde ortaya gerçekten de çığır açacak türde telefon modelleri çıktı. İşte, son yıllara damga vuran ve Tamirci Abi firmasında da ön plana çıkan başlıca telefon modelleri:

Samsung Galaxy Note 10

Samsung, günümüzün en güçlü akıllı telefon üreticilerinden biri olarak ön plana çıkan bir firmadır. Firma, her sene birkaç modeli piyasaya sürerek akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere vesile olmaktadır.

Samsung Galaxy Note 10 modeli de firmanın çıkarttığı en güçlü kamera özelliğine sahip modellerden biridir. Arka kamerası 16 MP ultra geniş, 12 MP telefoto ve 12 MP standart kameralardan oluşan bu modeli siz de tercih edebilirsiniz.

Huawei P30 Pro

Huawei, en iyi kameraya sahip telefonlar arasında her daim ön planda olmuş bir markadır. P30 Pro da firmanın piyasaya sürdüğü en başarılı amiral gemisi modellerinden biridir. Yakın zamanda Huawei P40 Pro modelinin de duyurulması ile birlikte firmanın arka kamerada önemli işler başardığı sektörde anlaşılır hale gelmiştir.

Honor 20

Honor 20, hem fiyat – performans olarak hem de en yüksek telefon kamerası listelerinde dikkat çeken bir model olarak ön plana çıkıyor. Arka kamerası üç farklı özellikten oluşan bu modelin super zoom gibi gelişmiş özellikleri de dikkat çekiyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü