Telefonlarda şarj problemi en sık yaşanan sorunlardan biri olarak görülür. Akıllı telefonlar, belirli bir süre kullanım sağlandıktan sonra şarj entegresi değişimi ihtiyacı duyabiliyor. Bu durum telefonun kullanım şekline göre değişim gösterebilir. Yoğun telefon kullanımlarında şarj entegresi değişimi zamanı daha kısa süre içinde gelebilirken biraz daha az kullanımlarda bu süre uzayabilir. 

Telefonun şarjı hızlı bir şekilde bitmeye başladığı zaman aklınıza ilk olarak batarya değişimi gelecektir. Batarya değişiminden sonra hâlâ şarj ile alakalı hızlı tükenme problemi yaşıyorsanız şarj entegresi değişimi yapılması gerekmektedir. Telefonunuzun ana kartlarında bulunan şarj entegresinin kontrol edilmesi gerekebilir. Bu kontrolü sağladıktan sonra eğer ki şarj entegresinde arıza devam ediyorsa, buna yönelik tamirin yapılması sağlanabilir. Şarj entegresi deyip geçmemek lazım, telefonunuzun konforlu bir şekilde kullanımı bu bölümün sağlıklı olup olmamasına bağlıdır. Tamir işlemlerine başlamadan önce izlemeniz gereken belli başlı adımlar vardır. Bunlar ise şu şekildedir:

  • Telefonunuzun marka ve modelini söyleyip ona göre randevu almalısınız. 
  • Zamanında randevuya gelip herhangi bir aksamaya sebep vermemeniz gerekir. 
  • Tamirci Abi ile iletişim bilgilerinizi paylaşıp tamir süresini, içeriğini sürekli takip etmelisiniz.

Tamirci Abi tarafından sizlere tamire dair bilgilendirme yapılır. Bu işlemlerin en temel amacı size kaliteli bir hizmet sağlamaktır. Teknik hizmetin üst düzey deneyimini Tamirci Abi ile yaşayabilirsiniz. 

Şarj Entegresi Değişim Fiyatları

Şarj entegresi değişim fiyatları, mobil cihazınızın marka ve modeline göre farklılık gösterebilir. Bu fiyatların bilgisini en doğru bir şekilde almak için Tamirci Abi’ye başvurabilirsiniz. Telefonunuzun markası ve modeline göre sonradan değişmeyecek şekilde fiyat alabilirsiniz. Belirli bir süre için verilen fiyatlardan ve bilgilerden en doğru bir şekilde yararlanmanız sağlanacaktır.  Şarj entegresinin değişimi için fiyatlar, genel bir değerlendirmeden sonra ortaya çıkacaktır. Mobil cihazınız incelendikten sonra ortaya çıkan fiyatlarda uygunluk ve kaliteli hizmet sunulacaktır. Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo gibi telefon markalarının şarj entegresi değişim fiyatları benzerlik gösterebilir. Android sürüm kullanan telefonların kısmi olarak benzeyen parça sistemleri olabilir. Bu fiyatlandırmalar iPhone’a göre biraz daha düşük çıkabilir. Çünkü iPhone piyasadaki en yüksek fiyatlarla satılan ve parçaları en yüksek olan akıllı telefonlardan biridir. Tamiri en hassas cihaz olan iPhone bu alanda başka bir tamir işlemleri içerir. 

Telefonun bir an önce şarj konusundaki sorunlarının giderilmesi için arızanın tespiti ve tamirinin yapılması gerekir. Şarj telefonun kullanılmasını sağlayan en önemli etkendir. Akşamdan şarj ettiğiniz bir cihaz sabah bitme noktasına gelebilir ya da anlık kapanmalar, batarya şişmeleri yaşayabilir.  Tamir işlemi burada telefonun sağlığı açısından da önem arz eden bir konu olur. Her gecikme telefona bir kat daha zarar verilmesine neden olacaktır. Bu sebeple bu konuda biraz daha hassas davranmak gerekecektir. 

iPhone Şarj Entegresi Değişimi 

iPhone telefonların şarj çekim gücü biraz daha fazla olduğundan ötürü şarj bitimi daha hızlı olabilir. Çok sık şarj aleti kullandığınızda batarya ve şarj entegresi arızası biraz daha sık görülebilir. iPhone şarj entegresi değişimi, diğer teknik akşamlarda olduğu gibi önem gösterilmesi gereken bir konudur. Yetkili servis ve orijinal parça kullanılmadan yapılan işlemlerde her zaman hata payı çok yüksektir. Ancak yetki belgeli ve orijinal parça kullanımlarında bu durum daha da sağlıklı bir işlem yapılması için zemin hazırlar. 

 iPhone tamiri için, standart kullanılan aletler yetersiz kalacaktır. Bu aletlerle işlem yapıldığı zaman cihaz üzerinde ciddi hasarlar bırakabilir. Cihazınızın işin içinden çıkılamayacak bir duruma gelmemesi için tamirinin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgilendirme talep etmeniz gerekir. iPhone için Tamirci Abi bünyesinde özel mekanik donanımlar ve uzman kadro mevcuttur. Bu mekanik aletler ile cihaz tamirini en doğru bir şekilde yapılması sağlanacaktır. Uzman kadrosu ile de arıza tespitinden, tamirine kadar en profesyonel hizmetin alınması elde edilecektir. Tamir işlemi baştan sona kadar hassas işlemler içerir. Bu doğrultuda hem teknik anlamda, hem de hizmet kalitesinde en doğru adres olarak karşınıza Tamirci Abi çıkacaktır. Sağlıklı bir hizmet alımı, profesyonel bir kadro ile sağlanır. Tamir işlemleri yapıldıktan sonra iş garanti sürecine gelir. Tadilatın tam olarak tamamlanabilmesi için garanti kapsamları hakkında bilgilendirmeler sizlere net olarak verilecektir. 

Şarj Entegresi Değişimi Garanti Süreleri 

Telefonun tamir işlemini tamamladıktan sonra, şarj entegresi değişimi garanti süreleri hakkında size bilgi verilecektir. Garanti kapsamı, süresi ve hangi durumlarda garantinin işleyeceği ile ilgili hususların hepsi detaylı olarak sizlere anlatılacaktır. Bu bilgilendirmeleri yazılı olarak da bir belge ile teslim edip, sizlerin en memnun bir şekilde Tamirci Abi’den ayrılmanız sağlanacaktır. Bu hizmeti sağlayarak ile teknik servis garanti altına alınacaktır. Çünkü yapılan teknik işlemdeki herhangi bir aksama ile ilgili tüm sorumluluğu kabul etmiş olacaktır. Cihazlarda herhangi bir arıza olduğunda yeni telefon almak yerine, bu garantili teknik servis hizmeti sayesinde cihazları tamir ettirmek daha mantıklı olabilir. Tamirci Abi bu konuda öne çıkarak garantili teknik servis hizmeti sunar. Cihazınızı tamir ettirdikten sonra 6 ay içinde aynı noktada tekrar sorun yaşarsanız, ücretsiz olarak tekrar tamir ettirme imkanı elde edebilirsiniz. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü