Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Home tuşu akıllı telefonlarda en çok kullanılan ve genelde ekranın alt orta tarafından bulunur. iPhone markası hariç Samsung, Huawei, Xiaomi gibi markalarda home tuşu değişirken home tuşunun yanındaki menü tuşlarının da değişmesi gerekebilmektedir. Ekranda fiziki olarak tuş olmayan yeni nesil telefonlarda menü ve home tuşları ekran değişmesi ile giderilmektedir. iPhone home tuşu değişim işleminde bu işlem biraz daha kolay ve farklı işlemler ile yapılmaktadır.

iPhone home tuşu arızasında birkaç neden ile tuş bozulabilmektedir. Home tuşu bozulmuş olabilir yada home tuşunu anakarta bağlantısını sağlayan film bozulmuş olabilir. Home tuşu bozulan telefonlarda, kullanmak oldukça can sıkıcı bir durum olabilmektedir. Bu durumu düşünen telefon üreticileri telefonlarda sanal home tuşu ayarı ile kullanıcılarına home tuşunu ekranda dokunmatik olarak sağlamaktadır. Home tuşu değişiminde kullanıcın bilgileri kesinlikle silinmez. Home tuşu değişim işlemi servisimizde konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Bazı telefonlarda kullanılan ve telefonun genellikle arkasında bulunan parmak okuyucu değişimi sırasında parmak okuyucu özelliği kaybolmaz. iPhone marka telefonların home tuşu değiştiği zaman parmak okuyucu özelliği kullanılamaz.

iPhone cep telefonlarında ana menü tuşu değişimi ortalama 15 dakikada tamamlanmaktadır. Samsung Huawei, Xiaomi gibi telefon markalarında bu süre 15 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir. En zor ve uzun süren işlemler Samsung Edge telefonların home tuşu değişimidir ( S7 edge, Note Fe v.s ).

iPhone Home tuşu hiç basmıyor sorunu genelde tuşun flex diye adlandırdığımız parçasının arızalanmasından kaynaklanır. Bu parça home tuşunun fazla sert kullanılmasında veya sıvı ile temas etmesi sebebi ile bozulmaktadır. iPhone home tuşu flex kablosu arızalı telefonlarında, home tuşu flex değişimi servisimizde yapılmaktadır.

Menü