Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone home tuşu değişimi fiyat listesi

iPhone home tuşu değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone X, 6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus home tuşu değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon home tuşu değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece home tuşu değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone home tuşu değişimi sayfamızdan home tuşu tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Wifi Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhon SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone home tuşu değişimi

iPhone home tuşunda geç algılama ya da iPhone home tuşu çalışmıyorsa gerekli parçanın değiştirilmesiyle sorun çözülecektir. Tamirci Abi güvencesiyle iPhone home tuşu değişimi yaptırabilirsiniz.

Birçok işlemi yapmak için gerekli olan home tuşu fiyat bilgisini Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak edinebilirsiniz.

iPhone home tuşu değişim fiyatı

iPhone home tuşu değişimi telefonunuzun hangi seri bir iPhone olduğuna göre değişkenlik gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir ya da İstanbul/Kadıköy deki servisimize telefonunuzu getirebilirsiniz.

iPhone home tuşu çalışmıyor

Telefonunuzun ana menüye dönme, açık uygulamaları kapatma gibi birçok işlevi bulunan home tuşunun çalışmaması sonucu telefonunuzda birçok işlem yerine getiremez hâle getirebilmektedir.

iPhone home tuşu değişimini garantili olarak Tamirci Abi güvencesiyle tamir ettirebilirsiniz.

iPhone home tuşu tamiri

iPhone home tuşu tamiri için Tamirci Abi servisimiz hizmetinizdedir. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için yurt içi kargo ücretsiz kargo imkânıyla gönderebilirsiniz.

Vakti müsait olmayan İstanbul içi müşterilerimize yerinde servis ya da moto kurye hizmeti sağlamaktayız.

iPhone home tuşu değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone home tuşu değişim işlemi donanımsal bir işlem olup, telefonunuzdaki verilere dokunulmadan işlem yapılacaktır.

Tamirci Abi güvencesiyle iPhone home tuşu değişim işlemi sonrası telefonunuzda tüm bilgiler eksilmeden, veri kaybı yaşamadan size teslim edilecektir.

iPhone home tuşu değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone home tuşu değişim işlemi yoğunluğa bağlı olarak değişse de 2 saat süre içerisinde tamamlanıp size teslim edilecek ya da adresinize gönderilecektir.

iPhone home tuşu değişimi sonrası garanti süresi ne kadar?

iPhone home tuşu değişim işlemi sonrası 6 ay süreyle geçerli olacak şekilde parça garanti hizmeti sunmaktayız. Tamirci Abi olarak iPhone Home tuşunun 6 aylık süre içerisinde tekrar arızalanması durumunda ücretsiz tamir, değişim hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Home Tuşu Değişimi Teknik Servis

Tamirci Abi, 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri işlemlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. iPhone home tuşu değişimi gibi işlemler için iPhone yetkili servis personelimize telefonunuzu güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy’deki şubemize telefonunuzu getirebilir veya İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim imkanından faydalanarak telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz için daha hızlı ve pratik çözümler sunarak memnuniyetlerini artırmayı hedefliyoruz.

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. iPhone home tuşu değişim için iPhone yetkili servis personelimize telefonunuzu güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı ile telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız.

Menü