Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Ön Kamera Değişimi

Huawei ön kamera da meydana gelen çizik, kırık durumları kameranın çalışmasını engelleyip, selfie çekimlerinde netlik sorunu oluşmasına neden olabilmektedir. Ayrıca ön kamera açılmıyor hatası, flue çekim, ön kamera ters çekme sorunu gibi durumlarla da karşılaşılmaktadır.

Bazı Huawei modellerde ise kamera çalıştırılamıyor durumu da ortaya çıkabilmektedir. Tamirci abi olarak tüm telefon tamirlerinde hizmetinizdeyiz.

Huawei Ön Kamera Değişim Fiyatı

Huawei ön kamera değişimi fiyatı telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Tamirci abi web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşarak telefonunuzun modelini bildirerek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Huawei Ön Kamera Çalışmıyor

Huawei ön kamera çalışmıyor şikayeti ile firmamıza gelen müşterilerimizde en çok karşılaştığımız ön kamera arızası nedeni telefonunun darbe alması ya da düşmesi sonucu çatlak veya kırıklar oluşmasıdır.

Tamirci abi teknik servisimize telefonunuzu getirerek Huawei ön kamera değişimini güvenli şekilde yaptırabilirsiniz.

Huawei Ön Kamera Tamiri

Huawei ön kamera değişimi Tamirci Abi de gerçekleştirilmekte olup orijinal Huawei parçaları kullanılmaktadır. Ön kameradaki hasar durumlarında orijinal parça kullanılarak değişim sağlanmakta ve böylece telefonunuzdaki ön kamera problemi ortadan kalkacaktır.

Ön Kamera Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei ön kamera arızası donanımsal arızalar arasındadır. Diğer tüm donanımsal arızalarda olduğu gibi kişisel bilgilerinize dokunulmadan işlem yapmaktayız. Huawei ön kamera değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz eski kamera performansında olacaktır.

Yazılımdan kaynaklı bir sorundan meydana gelen durumlarda ise teknik servisimiz gerekli bilgileri size ulaşarak temin edecek ve gerekli işlemleri yapacaktır.

Ön Kamera Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei ön kamera değişimi Tamirci Abi de 45 dakika süresinde tamamlanmaktadır. Huawei orijinal parçaları kullanılarak yapılan bu değişimlerde bazı durumlarda süre 1 saat olabilmektedir. Huawei telefonunuz gerekli testler yapıldıktan sonra garanti belgesi ile teslim edilecektir.

Ön Kamera Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei ön kamera değişiminde Tamirci abi güvencesiyle 6 aylık süreyi kapsayan garanti belgesi sunulmaktadır. Telefonunuzu teslim alırken garanti belgesini almayı unutmayınız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Ön Kamera Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi olarak İstanbul Kadıköy de 20 yılı aşkın süredir telefon tamir, bakım hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman sertifikalı teknisyenlerimiz ile cep telefonu arızalarınıza anında müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo anlaşmalı olan firmamız ücretsiz kargo imkânıyla telefonlarını tamir ettirmek isteyenler için kolaylıklar sunmaktadır.

Tamirci Abi alanında uzman, yetkili teknik servis personelimizle tüm telefon tamir işlemlerinde her zaman müşteri odaklı, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Menü