Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Titreşim Motoru Değişimi

Hassas ve hareketli bir mekanizmaya sahip olan Huawei titreşim motoru, düşme, çarpma vb. darbeler sebebiyle arızalanabilmektedir. Bu arızalar sonucunda titreşim motorunda cızırtılı bir sesle çalışması, Huawei titreşim motoru arızasının çözümü için firmamıza başvurabilirsiniz.

Güvenli ve uzman teknik kadromuzla Tamirci abi teknik servisimiz hizmetinizdedir.

Huawei Titreşim Motoru Değişim Fiyatı

Huawei titreşim motoru değişim fiyatı farklı modellerde farklı fiyatlandırma olabileceği için değişkenlik gösterebilir.

Web sitemizden cihaz modelinizi seçip bilgi alabileceğiniz gibi Tamirci abi web sitemizdeki iletişim kanallarından da bize ulaşabilirsiniz.

Huawei Titreşim Motoru Çalışmıyor

Huawei titreşim motoru arızasını Tamirci abi güvencesiyle orijinal servis ürünü olan Huawei titreşim motoru kullanılarak tamir ettirebilirsiniz.

Tamirci Abi de 20 yıllık deneyim eğitimli, uzman servisimizle hizmetinizdeyiz.

Huawei Titreşim Motoru Tamiri

Huawei titreşim motoru tamiri, ilgili orijinal yedek parça kullanılarak, ortalama 30 dakika gibi kısa sürede tamiri mümkün olmaktadır.

Orijinal Huawei parçaları kullanılarak yapılan Huawei titreşim motoru değişimi işlemi sonrası 6 ay geçerli olacak şekilde garanti belgesi verilmektedir.

Titreşim Motoru Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei titreşim motoru değişimi donanımsal bir sorun olup, telefona reset atılmasına, telefonunuzdaki dosyalara ya da bilgilere erişim gerektiren bir işlem değildir.

Ayrıca test etme aşamasında teknik servisimiz sizin onayınız olmadan işlem yapmayacaktır.

Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei titreşim motoru değişim işlemi Tamirci Abi servisimizde yaklaşık olarak 40 dakika süren bir işlemdir. Tamirci abi vakit sıkıntısı olan İstanbul içi müşterileri için moto kurye ya da yerinde servis imkânları da sunmaktadır.

Titreşim Motoru Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei titreşim motoru değişimi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi size verilecektir. Gerekli işlemler sonucunda aynı arızanın 6 aylık garanti kapsamında tekrar arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişimi sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Titreşim Motoru Değişimi Teknik Servisi

İstanbul Kadıköy hasanpaşada hizmet veren Tamirci Abi’ye Türkiye’nin tüm illerinden Yurtiçi kargo ücretsiz kargo imkânıyla telefonunuzu gönderebilirsiniz. İstanbul içi moto kurye ya da yerinde servis hizmeti de sağlanmaktadır.

Tamirci Abi web sitemiz üzerinden telefonunuz ile ilgili sorunları çözümü için iletişim kurabilirsiniz.

Menü