iPhone Ailesine Katılmak İçin Kasım İndirimi Başladı!

Her yıl olduğu gibi 2023 yılında da hepsiburada ve Trendyol, Kasım ayı boyunca düzenledikleri Efsane Kasım İndirimi kampanyası ile tüketicilere büyük fırsatlar sunuyor. Bu kampanya kapsamında Apple ürünleri de önemli indirimlere giriyor.

Hepsiburada ve Trendyol’un Efsane Kasım İndirimi kampanyası 27 Kasım 2023 tarihine kadar devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanarak, iPhone ailesine uygun fiyatlarla katılabilirsiniz. Tamirci Abi olarak iPhone dünyasındaki fırsatları sizin için takip etmeye devam ediyoruz.

Trendyol’da Eski Cihazını 9 Adımda Nakite Dönüştür!

Trendyol, eski cihazlarınızı nakite dönüştürmenize olanak sağlayan bir geri alım programı sunuyor. Bu program sayesinde, eski akıllı telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı veya oyun konsolunuzu Trendyol’a satabilir ve karşılığında nakit para alabilirsiniz. Öncelikle satın almak istediğiniz iPhone modeline tıklayarak sayfanın altında “eski cihazlarınızı nakite dönüştürün” ya da uygulama için ise “değiş tokuş fırsatı” başlıklarının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer bu başlıklar yer alıyorsa tıklayarak belirtilen koşulları sağlamanız halinde 9 adımda iPhone’unuzu yenisiyle değiştirebilirsiniz. Tamirci Abi olarak izlemeniz gereken 9 Adım’ı sizler için derledik.

1. Adım

Satmak istediğin cihazı seç.

2. Adım

Teklif almak istediğin firmayı seç.

3. Adım

Cihazın özellikleri ve kullanım durumu ile ilgili soruları cevapla.

4. Adım

Cevaplarına göre ön fiyat teklifini öğren.

5. Adım

Sana ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerini paylaş.

6. Adım

Ekranda gördüğün kargo kodu ile cihazı gönderim koşullarına uygun şekilde ücretsiz gönder.

7. Adım

Cihazın teknik ekipler tarafından incelensin.

8. Adım

İnceleme sonrası son fiyat teklifini öğren.

9. Adım

Fiyat teklifini incele ve kabul et. Nakit ödeme yöntemi ile belirttiğin banka hesabına ödemeni al. Son fiyat teklifini reddedersen, cihazın ÜCRETSİZ olarak evine geri gönderilir.

12 Ay Garantili Yenilenmiş iPhone Almak Trendyol ile Çok Kolay, Peki Ya Sonra?

Trendyol, 12 ay garantili yenilenmiş iPhone‘lar sunarak, kullanıcılara hem yeni bir iPhone sahibi olma hem de uygun fiyatlı bir seçenek bulma fırsatı sunuyor.

Kazaların kaçınılmaz olduğu iPhone dünyasında garantinizin bittiği noktada Tamirci Abi olarak 6 ay garantili hizmetlerimiz ile cihazınızın performansında değişiklik olmadan kullanmaya devam etmeniz için çalışıyoruz.

iPhone’lardaki İndirimler Dikkat Çekiyor!

Hepsiburada ve Trendyol, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 serisi, iPhone 13 serisi, iPhone 14 serisi ve son olarak da iPhone 15 serisi gibi geniş bir model yelpazesi için Kasım İndirimleri kapsamında cazip fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar, teknoloji tutkunlarının hayallerini süsleyen iPhone modellerine daha uygun fiyatlarla sahip olma şansı sunuyor.

Hepsiburada ve Trendyol’un bu özel indirim dönemlerinde sunduğu avantajlar arasında, eski telefonunuzu değiştirme ve yeni bir iPhone’a geçiş yapma fırsatı da bulunuyor. Ayrıca, telefonunuzu taksitler halinde ödeyerek bütçenizi zorlamadan en son teknolojiye sahip olabilirsiniz. %0 faizli taksit seçenekleriyle ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tamirci Abi’nin önerdiği bu indirimlerle yeni bir iPhone sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Apple Watch’larda %20’ye Varan İndirimler!

Apple Watch’lar, akıllı saatler arasında en popüler seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor. Güçlü performansları, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Trendyol ve Hepsi Burada, Kasım ayı boyunca düzenledikleri Efsane Kasım İndirimi kampanyası kapsamında Apple Watch’larda %20’ye varan indirimler yapıyor. Bu indirimler sayesinde, Apple Watch Series 7, Apple Watch SE ve Apple Watch Series 3 gibi modelleri, önemli indirimlerle satışa sunuluyor.

Tamirci Abi olarak hepsiburada’yı sizler için değerlendirdiğimizde Canlı Uzman Desteği alabileceğiniz gibi Avantajlı Kredi ve eski ürünü yenisi ile değiştirme fırsatı sunan Eskiyi Yenile seçeneklerinin yanı sıra %0 faizli taksit seçenekleri de sunduklarını görmekteyiz.

Trendyol da ise yine indirimlerin yanı sıra ‘Eski Cihazını Nakite Dönüştür’ seçeneğini sunmaktadır.

Efsane Kasım İndirimlerinde Apple Ürünleri için Tamirci Abi’nin Önerileri

Hepsi Burada ve Trendyol, Kasım ayı boyunca düzenledikleri Efsane Kasım İndirimi kampanyası ile tüketicilere büyük fırsatlar sunuyor. Bu kampanya kapsamında Apple ürünleri de önemli indirimlere giriyor.

Bu indirimlerden yararlanarak, yeni bir Apple ürünü satın almak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Tamirci Abi, bu noktalara dikkat ederek, doğru ürünü en iyi fiyata satın almanızı öneriyor.

iPhone Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir model seçin. iPhone’lar, ekran boyutu, işlemci, kamera, depolama alanı gibi farklı özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir model seçerek, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz.
  • Modellerin özelliklerini karşılaştırın. iPhone’lar, ekran boyutu, işlemci, kamera, depolama alanı gibi farklı özelliklere sahip. Modellerin özelliklerini karşılaştırarak, sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz.
  • Eski modelleri de göz önünde bulundurun. Yeni modeller her zaman daha iyi olsa da, eski modeller de hala oldukça iyi performans sunuyor. Eski modelleri de göz önünde bulundurarak, daha uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirsiniz.

iPad Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kullanım amacınızı belirleyin. iPad’ler, farklı kullanım amaçlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kullanım amacınızı belirleyerek, sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz.
  • Modellerin özelliklerini karşılaştırın. iPad’ler, ekran boyutu, işlemci, depolama alanı, kamera gibi farklı özelliklere sahip. Modellerin özelliklerini karşılaştırarak, sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz. Örneğin, daha büyük bir ekrana ihtiyacınız varsa, 10.2 inç veya daha büyük bir ekrana sahip bir model seçebilirsiniz.
  • Eski modelleri de göz önünde bulundurun. Yeni modeller her zaman daha iyi olsa da, eski modeller de hala oldukça iyi performans sunuyor. Eski modelleri de göz önünde bulundurarak, daha uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirsiniz. Örneğin, iPad Air 4, hala oldukça iyi bir performans sunan ve iPad Air 5’ten daha uygun fiyatlı bir modeldir.

Apple Watch Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir model seçin. Apple Watch’lar, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir model seçerek, paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz.
  • Modellerin özelliklerini karşılaştırın. Apple Watch’lar, ekran boyutu, işlemci, sağlık ve fitness özellikleri gibi farklı özelliklere sahip. Modellerin özelliklerini karşılaştırarak, sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Ekran boyutu: Apple Watch’lar, 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre bir ekran boyutu seçebilirsiniz. Örneğin, daha büyük bir ekrana ihtiyacınız varsa, 44 mm’lik bir model seçebilirsiniz.

İşlemci: Apple Watch’lar, Apple’ın S serisi işlemciler ile donatılmıştır. S serisi işlemciler, her yıl dahada güçlenmektedir. İhtiyacınıza göre bir işlemci seçebilirsiniz. Örneğin, daha güçlü bir işlemciye ihtiyacınız varsa, S7 işlemcisine sahip bir model seçebilirsiniz.

Sağlık ve fitness özellikleri: Apple Watch’lar, gelişmiş sağlık ve fitness özelliklerine sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre bir sağlık ve fitness özelliği seçebilirsiniz. Örneğin, kalp atış hızınızı izlemek istiyorsanız, EKG özelliğine sahip bir model seçebilirsiniz.

  • Eski modelleri de göz önünde bulundurun. Yeni modeller her zaman daha iyi olsa da, eski modeller de hala oldukça iyi performans sunuyor. Eski modelleri de göz önünde bulundurarak, daha uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirsiniz. Örneğin, Apple Watch Series 6, hala oldukça iyi bir performans sunan ve Apple Watch Series 7’den daha uygun fiyatlı bir modeldir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü