Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone arka kamera değişimi fiyat listesi

iPhone arka kamera değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6 SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7 7 Plus, 8 XS, XS Max, XR, 11 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max arka kamera değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon arka kamera değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece arka kamera değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone arka kamera değişimi sayfamızdan arka kamera tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Arka Kamera Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone Arka Kamera Değişimi

Cep telefonu kamera değişimi, sterilize ortamda ve montaj işlemi dikkat ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Telefon kamera değişimi yapılması gereken durumlar ve telefon kamera lensi temizleme işlemi bir birinden farklıdır. Eğer telefonun kamera fotoğraf çekerken lekeli resim çekiyor ise, video kaydı yaparken titreme oluyor ise, kamera resim ve video çekmek istediğiniz zaman hiç açılmıyor ise kameranız arızalanmıştır.

iPhone Arka Kamera Tamiri

Birden çok kamerası bulunan telefonlarda daha net resim çekme şansınız ve resim çekerken fotoğrafçılar gibi farklı fotoğraf modları ile resim çekebilmekteyiz.

iPhone telefonda portre çekme özelliği çalışmazken, normal resim çekme özelliği düzgün çalışabilmektedir. Bunun nedeni telefonda bulunan ikinci kameranın arızalanmasıdır. Birden fazla kamerası bulunan telefonlarda kamera arızası durumda, kamera değişim fiyatları daha yüksek rakamlara ulaşmaktadır.

iPhone Arka Kamera Açılmıyor

Telefon kameralarında en çok hasar gören ve kameranın bozulmasına neden olan parçası kamera lensidir. Kamera lensleri çok hassa parçalardır. Telefonun düşmesi kaynaklı ufak bir darbede bile kamera lensi bozulabilmektedir. Kameranın dışındaki cam kırıldığı zaman kameraya değen tozlar ve pislikler de kamera lensinin bozulmasına sebep olmaktadır.

Ön kameraya geçiş yaparken veya iPhone arka kameraya geçiş yaparken siyah ekranda kalıyor ise telefon kamerasında veya kamera entegresinde arıza var demektir. Bunun tespit işlemleri servisimizde uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

iPhone Arka Kamera Değişim Adımları

  • Kamera ve kamera lensi temizlenerek görüntünün düzelip düzelmediği kontrol edilir.
  • Temizleme işleminden sonra sorun düzelmediyse eski kamera çıkartılarak, yeni kameranın montajı yapılarak kameradaki sorunu devam edip etmediği kontrol edilir.
  • İlk iki aşama başarısız geçtiyse kameranın çalışmasına etki eden bir parça var mı diye kontrol ve tespit edilir.

Kamera arızalarında yapılan testler sonuçlandıkça müşterimize bilgi verilir. Müşterimizden onay alındığı zaman işleme devam edilerek sorun çözülür. Eğer müşterimiz telefonun kamera tamiri ve değişimi ile alakalı onay vermez ise hiçbir ücret ödemeden telefonu iade alabilmektedir.

iPhone Arka Kamera Değişimi Sırasında Bilgiler Silinir mi?

iPhone Arka Kamera değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. iPhone arka kamera değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır.

Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

iPhone Arka Kamera değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi iPhone arka kamera değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir.

Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki iPhone arka kamera sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefonun iPhone Arka Kamerası ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp destek hattımızdan da iPhone arka kamera tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü