iPhone cihazlarının bataryaları, zamanla ve çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Arızalanan bataryalar, cihazın performansını ciddi anlamda düşüreceği için en kısa süre içerisinde değiştirilmesi gerekmektedir.

Söz konusu değişim işlemi, profesyonel ve uzman ekipler tarafından titizlikle ve en kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Peki, iPhone batarya değişimi işlemleri ne kadar süre içerisinde tamamlanır? Apple kullanıcıları tarafından merak edilen ve son günlerde sık sık araştırılan bu sorunun yanıtını dilerseniz her yönü ile birlikte detaylı olarak inceleyelim.

iPhone Batarya Değişim Süresi

iPhone batarya değişimi, ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasıyla birlikte cihaz çalışır bir vaziyette müşteriye başarıyla teslim edilmektedir. Kargo yolu ile ulaşan cihazların batarya değişim işlemi ise 3 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve yine aynı titizlik ile müşteriye teslim edilmektedir.

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone batarya değişimi, alanında son derece uzman personelimiz tarafından titizlik ve hassasiyet içerisinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Özel üretilen ekipmanlar sayesinde yapılan bu işlem, 1 saat içerisinde tamamlanmakta ve cihaz sorunsuz bir şekilde müşteriye teslim edilmektedir.

Bire bir orijinal cihaz ile yapılan değişimlerde cihazınız tekrar eski performansına kavuşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra teknik servisimizde yapılan tüm işlemlerde olduğu gibi bu işlemde de müşterilerimize 6 ay garanti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için bizleri arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

iPhone Pil Değişimi Fiyat

iPhone batarya değişim fiyatı, modelden modele değişkenlik gösterebilmektedir. Batarya değişim fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak ve artan kur fiyatlarından etkilenmemek için bizleri arayabilir ve uygun fiyat politikamızdan sonra derece kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz

Apple Pil Değişimi Randevu

Apple, garanti kapsamında pil değişim işlemlerini ücretsiz olarak yapmaktadır. Eğer cihazınız garanti kapsamında değil ise belli bir ücret karşılığı batarya değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

iPhone 8 Plus modelinin üzerinde bir cihaza sahip iseniz, 599 TL, iPhone 8 Plus ve altında bir model kullanıyor iseniz 399 TL ücret ödeyerek söz konusu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda yer alan işlemler için mutlaka randevu talebinde bulunmalısınız.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü