Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

iPhone batarya değişimi fiyat listesi

iPhone batarya değişimi 2024 fiyat listesi. iPhone X,6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro max, 13 Mini, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, 15, 15 Pro, 15 Pro Max batarya değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon batarya değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece batarya değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone batarya değişimi sayfamızdan batarya tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Batarya Değişimi Fiyatı
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone 5Fiyat Sorunuz
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz

iPhone Batarya Değişimi

iPhone telefonunuzda şarj etmeme sorunu ya da şarjın çok hızlı tükenmesi, pil sağlığı sorunu, batarya şişmesi, pil yüzdesinde ani düşme sorunu yaşıyorsanız telefonunuzun bataryası arızalanmış, pil ömrü tükenmiş olabilir.

Böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız Tamirci Abi uzman iPhone teknik personelimizce telefonunuzu tamir ettirerek sorunu çözebilirsiniz. Tamirci Abi olarak yaptığımız iPhone batarya değişimi işlemlerinde 6 ay geçerli garanti hizmeti sunmaktayız.

iPhone Batarya Değişim Fiyatı

iPhone batarya değişim işlemi fiyatı telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecektir. Firmamızda iphone batarya değişimi fiyatı kullanılan batarya çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Firmamızda 3 çeşit batarya kullanılmaktadır.

iPhone orijinal batarya, Yüksek amperli batarya ve standar amperli bataryadır. Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, fiyat bilgisi vb. konularda bilgi alabilirsiniz.

iPhone Batarya Arızası

iPhone telefonlarda batarya arızası, düzensiz şarj edilmesi, cihazın gece sürekli şarjda bırakılması, kalitesiz ve lisanssız yan sanayi aksesuarlar kullanılması, şarj soketinin zorlanması, bağlantı kablosunun yanlış takılması gibi problemlerden meydana gelmektedir. Ayrıca orijinal şarj aleti kullanımı olmadan şarj edilmesi de pil ömrüne zarar verebilmektedir.

Tamirci Abi iPhone uzman yetkili servisimize telefonunuzu ulaştırarak 6 ay geçerli garanti hizmetiyle iPhone batarya arızasını çözebilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone batarya değişimi donanımsal bir işlem olup, kişisel verilerinizde bir değişiklik olmayacaktır. Cihazınızı güvenle Tamirci Abi yetkili servisimize getirip, tamir ettirebilirsiniz.

Bununla birlikte iPhone batarya değişim işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için Tamirci Abi web sitemizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi iPhone batarya değişim işlemini 45 dakika içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. iPhone batarya değişim işlemi sonrası telefonunuzla birlikte sunulacak olan garanti belgesini ve batarya kalibrasyonu önergesini almayı unutmayınız.

iPhone Pil Ömrünü Uzatma Yöntemleri

“iPhone Cihazlarında Pil ve Performansı Maksimize Etmenin Yolları

Apple cihazlarınızın pil ömrünü ve performansını artırmak için bazı basit adımlar atabilirsiniz. İşte iPhone’unuzda daha uzun bir pil ömrü sağlamak için kullanabileceğiniz ipuçları:

  1. Güncel Yazılımı Kullanın: En son iOS sürümünü yükleyerek cihazınızın performansını ve güvenliğini artırın.
  2. Ayarları Optimize Edin: Ekran parlaklığını düşürün ve arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatın.
  3. Düşük Güç Modunu Kullanın: iOS’un Düşük Güç Modu, pil ömrünü uzatmak için harikadır. Şarj seviyesi düştüğünde otomatik olarak devreye girer ve pil tüketimini optimize eder.
  4. Pil Kullanımı Bilgilerini İnceleyin: Hangi uygulamaların pilinizi en çok tükettiğini görün ve arka planda çalışan uygulamaları sınırlayarak pil ömrünü uzatın.
  5. Doğru Şarj Yöntemini Kullanın: USB üzerinden şarj etmek için bilgisayarınızı uygun şekilde yapılandırın ve şarj ederken doğru fişi kullanın.

Bu basit ipuçlarını uygulayarak iPhone’unuzun pil ömrünü ve performansını artırabilirsiniz. Küçük ayarlamalarla büyük farklar yaratabilirsiniz!”

iPhone Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone batarya değişimi 6 aylık bir garanti kapsamasıyla sunulmaktadır. Garanti kapsamında 6 ay süre zarfında bataryada meydana gelebilecek bir arızada ücretsiz tamir, değişim hizmeti sağlamaktayız.

Garanti koşullarını kapsaması ve kişisel hatadan kaynaklanmaması durumunda garantiniz 6 ay süre ile geçerli olacaktır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Batarya Değişimi Teknik Servisi

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Tamirci Abi iPhone ahize değişim işleminizi iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı da sağlamaktayız. İstanbul içi müşterilerimize moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız.

Menü