iPhone 8 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus telefonunuz da şarj problemleri meydana geliyorsa, şarjınız çabuk tükeniyor ya da şarj olmuyorsa telefonunuzda batarya arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem iPhone 8 Plus…

[ez-toc]

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 8 Plus telefonunuz da şarj problemleri meydana geliyorsa, şarjınız çabuk tükeniyor ya da şarj olmuyorsa telefonunuzda batarya arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem iPhone 8 Plus batarya değişimi olacaktır.

iPhone 8 Plus Batarya Değişim Fiyatı

iPhone 8 Plus batarya değişim fiyatı iPhone telefonlarda modellere göre farklılık gösterecektir. Tamirci Abi web sitemizden iPhone 8 Plus modelini seçerek batarya değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Batarya Arızası

iPhone 8 Plus batarya arızasının sebebi olarak pek çok etmen bulunmaktadır. Orijinal şarj aletinin kullanılmaması, telefonun sık sık şarja takılması iPhone 8 Plus telefonunuzdaki batarya sorununu oluşturan nedenlerden olabilir.

iPhone 8 Plus telefonunuzun batarya değişim işlemi sonrası dilerseniz size Tamirci Abi teknik servis personeli tarafından batarya ömrünün uzun olması sağlayacak bilgi desteği sağlanacaktır.

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone 8 Plus batarya değişimi işlemi donanımsal arızalardan olup telefonunuzun batarya değişim işlemi sonrasında bilgi, belge, resim vb. dosyalarınızda bir değişiklik meydana getirmeyecektir. Uzman teknik servis personelimize güvenle telefonunuzu teslim edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen iPhone telefonlardaki batarya değişim işlemi yaklaşık 30-45 dakikalık bir süreyi kapsamaktadır. Vakit sorunu yaşayan müşterilerimiz için Tamirci Abi olarak moto kurye desteği sağlıyoruz.

Ayrıca sunduğumuz hizmetler arasında yerinde servis olanağı da bulunmaktadır. İstanbul dışı müşterilerimizin Tamirci Abi servisimize telefonlarını gönderebilmeleri için yurtiçi kargo anlaşmalı olup hiçbir ücret ödemeden telefonunuzu bize kolayca ulaştırabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 8 Plus batarya değişim işlemi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunulacak olup, bu süre içerisinde herhangi bir batarya arızası olması durumunda garanti belgesini sunmanız durumunda ücretsiz tamir ya da parça değişim işlemi gerçekleştirilecektir.

iPhone 8 Plus batarya değişim işlemi sonrası garanti belgesini saklamayı unutmayınız. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz telefon tamir, bakım servisimizle hizmet sunuyoruz. Tamirci Abi web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü